Місто

​Містяни скаржаться на проблеми з оформленням «Картки житомирянина», заступник мера прокоментував ситуацію

9 July 2020, 15:03

У соціальних мережах містяни скаржаться, що не можуть отримати «Картку житомирянина». У своїх дописах люди пояснюють, що банк відмовляється надати картку особам, які не є його клієнтами.

Дану інформацію підтверджує заступник міського голови Олександр Шевчук.

«Це такі думки «Ощадбанку» і більше нічого, тому що у нас є два документи: рішення сесії та рішення виконкому, підписання договору, меморандуму між «Ощадбанком» і Житомирською міською радою, де нічого не прописано, що отримувач «Картки житомирянина» повинен зарплатний проєкт перетягувати в банк «Ощадбанк», або пенсійний проєкт перетягувати до «Ощадбанку». Це суто ідеї «Ощадбанку», але ми вже два рази з ними зустрічалися, ми направили їм лист з рекламацією на їх дії. Вони пообіцяли надати нам адекватну відповідь, принаймні призупинити своє бажання далі заробляти на цьому проєкті. Цей проєкт більш соціальний, і з 2018 року ті люди, які отримали картку без будь-яких проблем, зараз мають якісь проблеми з цим. Це нелогічно, некоректно щодо наших мешканців», - говорить заступник міського голови Олександр Шевчук.


У муніципалітеті запевняють, що банк не може відмовити у видачі картки.

«Я не думаю, що це в приказному порядку, у них це прохання більш прискіпливо. Але оскільки він звернувся отримати «Карту житомирянина», не одним договором, не рішенням міської ради не передбачено, що людина має переходити зі своїм зарплатним проєктом до «Ощадбанку», - каже Олександр Шевчук.

Заступник міського голови говорить, що чимало містян отримали «Картку житомирянина» без проблем.

«На сьогодні вже на руках у людей 33 тисячі карток. 42 тисячі виготовлених карток, половина з яких чекає на свої власників», - розповідає Олександр Шевчук.

Також він нагадує, що з даною карткою можна отримати пільги на міські послуги.

«Робили зустріч з представниками «Фармації», з різними мережами, хочемо надалі зробити систему знижок та накопичення на цю картку. Поки це суто як банк і транспортний додаток. З розривом тарифу з 1 серпня все-таки житомиряни, які мають «Картку житомирянина», матимуть пільгу на проїзд, а пасажири, які будуть приїздити з інших міст, все-таки будуть змушені купляти транспортну картку або купляти разовий квиток, який буде не на 1 грн, а на 2 грн дорожче», - сказав Олександр Шевчук.

У житомирському обласному управлінні АТ «Ощадбанк» ситуацію поки не коментують, втім пообіцяли надати офіційне роз'яснення найближчим часом.

Нагадаємо, що з 1 серпня пенсіонери зможуть безкоштовно проїхати у комунальному транспорті лише з «Карткою житомирянина».

Як повідомляв Житомир.info, в квітні 2019 року пільгові категорії громадян почали отримувати «Картки житомирянина».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Картка житомирянина Шевчук Ощадбанк  
Матеріали по темі