Суспільство

На ЗНО з біології в Житомирській області одного учасника не допустили через температуру, ще одного вигнали через телефон

14 липня 2020, 12:29

В Україні 13 липня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з біології. У Житомирській області у тестуванні з цього предмету брали участь 2778 осіб, це 63,3% від загальної кількості зареєстрованих.

Про це у коментарі Житомир.info повідомив заступник директора з навчально-методичної роботи та моніторингу якості освіти КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Микола Сюравчик.

«Вчора відбулося тестування з біології, на яке було зареєстровано 4386 осіб, не з’явилося 1608 осіб (брали участь 2778 осіб – ред.). Тобто, явка 63,3% – це ще менше, ніж була на тестуванні з історії. Одного учасника у Новограді-Волинському не допустили через підвищену температуру тіла, а одного – у Житомирі – відсторонили через порушення процедури – за телефон», – поінформував Микола Сюравчик.

Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що загалом по Україні явка на тестування з біології склала 65,38%.

«За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з біології взяли 74 460 осіб, що становить 65,38 % від загальної кількості зареєстрованих. 21 учасник ЗНО не був допущений до тестування, 6 – через виявлення ознак гострих респіраторних захворювань. Дотримання процедури тестування контролювали 39 громадських спостерігачів», – йдеться у повідомленні.

Скріншот з сайту Українського центру оцінювання якості освіти

Нагадаємо, 9 липня відбулося тестування з історії України. У Житомирській області на ЗНО з цього предмету не з’явились 2 943 учасників, що були зареєстровані. Явка становила 68.5%. До тестування з історії не допустили двох осіб, у яких була підвищена температура тіла.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирській області на ЗНО з англійської мови, яке відбулося 8 липня 2020 року, з’явилось на 17% більше учасників, ніж на тестування з української. Явка на ЗНО з математики становила 83,59%. На ЗНО з української мови та літератури явка склала менш як 75%. До тестування з мови не допустили двох учасників, у яких була підвищена температура.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЗНО тестування історія Сюравчик  
Матеріали по темі