Влада

​У Коростенський міськрайонний суд призначили нову суддю

6 серпня 2020, 10:45

Президент України Володимир Зеленський призначив нову суддю у Коростенський міськрайонний суд Житомирської області.

Про це йдеться в указі президента №312/2020 від 5 серпня «Про призначення суддів».

«Відповідно до частини п'ятої статті 126, статті 127 та частин першої другої статті 128 Конституції України постановляю призначити у місцевих загальних судах на посаду судді Коростенського міськрайонного суду Житомирської області НЕДАШКІВСЬКУ Лесю Анатоліївну», - йдеться в указі президента.

Декларацію кандидата на посаду судді Коростенського міськрайонного суду Леся Недашківська оприлюднила 2 червня 2020 року. До призначення вона працювала у цьому ж суді на посаді помічника судді, у за 2019 рік отримала майже 322 тис. грн заробітної плати.

Нагадаємо, 15 липня 2020 президент призначив Олександра Мельника на посаду судді Радомишльського райсуду, який до призначення 6 років займався підприємницькою діяльністю в сфері права.

16 липня президент призначив суддів у Богунський райсуд Житомира та у Червоноармійський райсуд Житомирської області, а 17 липня 2020 президент призначив суддів Корольовського райсуду Житомира та Любарського райсуду Житомирської області.

Як повідомляв Житомир.info, 2 липня 2020 президент призначив суддею Бердичівського міськрайонного суду Людмилу Хоцьку, яка до цього керувала апаратом Корольовського райсуду Житомира. А 7 липня 2020 президент призначив суддів у чотири райсуди Житомирської області: Бердичівський, Брусилівський, Романівський, Малинський.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: суд суддя призначення посада Коростень  
Матеріали по темі