Місто

В центрі Житомира повісили величезний банер зі слоганом кандидата в мери, міська влада буде розбиратися

14 вересня 2020, 10:14

В п’ятницю, 11 вересня, на будівлі готелю «Житомир», що знаходиться на майдані Перемоги, почали вішати величезний банер зі словами «Житомир твоєї мрії».

Ці слова та картинку-логотип використовує у своїй передвиборчій агітації Олена Розенблат, яка збирається балотуватися на посаду мера Житомира від ВО «Батьківщина».

В коментарі Житомир.info 14 вересня заступниця мера Світлана Ольшанська зазначила, що за дозволом на розміщення реклами на будівлі готелю до міської ради не зверталися, й ще треба з’ясувати, чи це дійсно реклама.

«Не було ні звернень ні дозволів на розміщення цього банеру. Зараз будемо з юристами розбиратися, чи підпадає це під рекламу, чи під агітацію», - сказала Світлана Ольшанська.

Зазначимо, що приміщення готелю зараз належить фірмі «Фаворит Компані», де Олена Розенблат є директором та співвласницею. Її рідний брат, ексдепутат Верховної ради Борислав Розенблат на своїй сторінці 6 квітня цього року показав проєкт оновленого готелю «Житомир».

Слоган Олени Розенблат

Фото обкладинки новоствореної сторінки у Facebook

Як повідомляв Житомир.info, ПрАТ «Фаворит Компані», яке належить родині Розенблат, було єдиним учасником аукціону з продажу готелю «Житомир» і запропонувало на 1 тис. грн більше від початкової ціни об’єкту. 6 червня 2019 року на позачерговій сесії міськради депутати одноголосно дозволили «Фаворит Компані» за 60 мільйонів викупити готель в центрі Житомира.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори банер готель Розенблат реклама Ольшанська  
Матеріали по темі