Політика

ЦВК затвердила форму та колір бюлетенів на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

25 вересня 2020, 09:11

Центральна виборча комісія затвердила форми виборчих бюлетенів з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів.

Про це ввечері 24 вересня повідомила пресслужба ЦВК.

Також затверджено колір зазначених виборчих бюлетенів, а саме:

блакитного кольору – з виборів депутатів Верховної Ради АР Крим, обласної ради;

світло-зеленого кольору – з виборів депутатів районної ради;

світло-жовтого кольору – з виборів депутатів міської ради;

світло-сірого кольору – з виборів депутатів районної у місті ради;

кремового кольору – з виборів депутатів сільської, селищної ради;

світло-рожевого кольору – з виборів сільського, селищного, міського голови.

«При цьому встановлено, що виборчі бюлетені повинні бути надруковані державною мовою на однаковому папері та на одному аркуші відповідного кольору з текстовою частиною лише з одного боку», - йдеться у повідомленні.


Бюлетень з виборів депутатів обласної ради


Бюлетень з виборів депутатів міської ради


Бюлетень з виборів міського голови

Також ЦВК встановила форми протоколів та актів виборчих комісій, які здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, щодо підрахунку голосів виборців на виборчих дільницях з виборів депутатів Верховної Ради АР Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів. Відповідна постанова оприлюднена на сайті Центрвиборчкому.

Нагадаємо, станом на 11:00 24 вересня Житомирська міська виборча комісія зареєструвала десять кандидатів на мера Житомира.

Як повідомляв Житомир.info, Центральна виборча комісія на 25 жовтня 2020 року призначила перші вибори в 66 територіальних громадах Житомирської області, в тому числі – мера Житомира. 10 серпня у Житомирській області ЦВК утворила 17 виборчих комісій: обласну, районні та міські. В Житомирській міській ОТГ на місцевих виборах 2020 року буде 6 виборчих округів замість 42, а розмір грошової застави для кандидатів в мери Житомира становить 44,6 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЦВК вибори бюлетень  
Матеріали по темі