Влада

Апеляційний суд залишив без змін рішення Житомирського райсуду, якій відмовив Демчику в поновленні на посаді начальника ТТУ

30 September 2020, 15:26

Житомирський апеляційний суд залишив без зміни рішення Житомирського районного суду у справі за позовом Євгенія Демчика до Житомирського міського голови Сергія Сухомлина про визнання протиправними та скасування розпоряджень міського голови, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку.

Постанова була ухвалена на засіданні 15 вересня 2020 року й оприлюднене 23 вересня.

«Рішенням Житомирського районного суду Житомирської області від 02 червня 2020 року у задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 відмовлено. Не погоджуючись із рішенням суду першої інстанції позивач ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу, в якій просив рішення суду скасувати та ухвалити нове - про задоволення позовних вимог у повному обсязі. В обґрунтування скарги зазначив, що в матеріалах справи відсутні належні та допустимі докази наявності порушення адміністративного чи кримінального провадження щодо невиконання чи неналежного виконання ним посадових обов`язків, перевищення службових повноважень, завдання матеріальної шкоди підприємству, громаді чи державі. Зазначив, що із оскаржуваним розпорядженням № 747 від 23 липня 2019 року він не міг бути ознайомлений, оскільки з 19 липня 2019 року по 26 липня 2019 року перебував на лікарняному, що підтверджується листком непрацездатності. Вказує, що проведення службового розслідування було формальністю з завідомо відомим результатом», - йдеться в матеріалах суду.

Перевіривши законність та обґрунтованість рішення суду першої інстанції колегія суддів дійшла висновку, що апеляційна скарга не підлягає до задоволення.

Скріншот з постанови апеляційного суду від 15.09.2020 р.

Апеляційний суд постановив залишити апеляційну скаргу Євгенія Демчика без задоволення, а рішення Житомирського районного суду Житомирської області від 2 червня 2020 року – без змін. Постанова набирає законної сили з дня її прийняття і може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Нагадаємо, Євгеній Демчик очолив ТТУ 10 вересня 2018 року і був звільнений з посади начальника КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» з 23 серпня 2019 року. 17 вересня цього ж року Житомирський районний суд отримав позов Євгенія Демчика про визнання протиправним та скасування розпоряджень міського голови, поновлення на роботі і стягнення середнього заробітку.

Водночас колишній керівник ТТУ оскаржував у суді розпорядження мера про дві догани, які й стали причиною його звільнення: суд за скасування першої догани, отриманої 21 лютого 2019 року, Демчик програв, по другій догані від 13 травня 2019 року – виграв. В розгляді обох справ сторони дійшли до Верховного суду, який відмовив у відкритті касаційних проваджень на рішення суду першої інстанції та апеляційного.

Як повідомляв Житомир.info, в серпні 2020 року прокуратура розпочала кримінальне провадження за виявленими фактами розтрати службовими особами комунального підприємства понад пів мільйона гривень: під час аудиту КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» виявлено розтрату в листопаді-грудні 2018 року 511 тис. грн на закупівлі теплозахисних штор на ворота депо та монтажі миючого комплексу, які через технічні причини не можуть використовуватися підприємством.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: суд ТТУ Демчик звільнення  
Матеріали по темі