Місто

​На тендері зі спорудження пам’ятника АТОвцям у Житомирі відхилили найдешевшу пропозицію: директор не пройшов перевірку з охорони праці

8 October 2020, 09:54

У вересні відбувся аукціон на тендері управління капітального будівництва Житомирської міської ради на спорудження пам’ятника АТОвцям з благоустроєм території скверу біля майдану Соборного.

Очікувана вартість закупівлі становила 6 млн 21 тис. 126 грн.

У ньому взяли участь троє учасників:

  • ДП «Фаворит ОПТ» ЗАТ «Фаворит» з пропозицією у 5 млн 385,950 тис. грн,
  • ТОВ «АртХаус» з пропозицією 5 млн 699,838 тис. грн,
  • ФОП Бондарчук В.П. з пропозицією 5,8 млн грн.

6 жовтня тендерний комітет відхилив найдешевшу пропозицію – ДП «Фаворит ОПТ» ЗАТ «Фаворит». В обґрунтуванні зазначено, що серед документів, які надав учасник торгів, міститься витяг з протоколу засідання комісії з перевірки знань охорони праці директора ДП «Фаворит ОПТ» Козачка Миколи Володимировича, датований 16 груднем 2016 року, тобто він дійсний до 2019 року. Тож через відсутність підтвердження проходження навчання і відповідної перевірки знань директора підприємства тендерний комітет прийняв рішення відхилити пропозицію учасника.

Скріншот з протоколу розгляду тендерних пропозицій

ДП «Фаворит ОПТ» зареєстроване в місті Житомир по вулиці Вітрука, 6. Спеціалізується фірма на будівництві житлових та нежитлових будівель, статутний капітал – 100 тис. грн. Директор Козачок Микола Володимирович. Кінцевими бенефіціарними власниками компаніє є Жанна Розенблат – дружина екснардепа від Житомира Борислава Розенблата та його сестра Олена Розенблат.

Станом на 8 жовтня інший учасник торгів – ТОВ «АртХаус» очікує на рішення тендерного комітету про визнання його переможцем торгів.

ТОВ «АртХаус» зареєстроване в 2006 році у Житомирі. Керівник – Василь Васильович Герасимчук. Основний вид діяльності – організація будівництва будівель. Статутний капітал фірми, власником якої з червня 2019 є Бобло Петро Іванович, 35 тис. грн.

За інформацією clarity-project.info, ТОВ «АртХаус» є переможцем у 50 закупівлях на загальну суму 217,35 млн грн. Найбільше договорів укладено з департаментом регіонального розвитку Житомирської ОДА (15 договорів на 85,6 млн грн).

Нагадаємо, 31 серпня УКБ оголосило тендер на спорудження пам’ятника АТОвцям та благоустрій скверу навколо нього за адресою вул. Перемоги, 2.

У вересні родини загиблих та воїни АТО під час обговорення прийняли рішення, аби пам’ятник АТОвцям в центрі Житомира мав назву «Захисникам України у війні з російським агресором». 16 вересня Житомирський міськвиконком прийняв рішення про зміну назви пам’ятного знаку/композиції.

Як повідомляв Житомир.info, 17 грудня 2019 затвердили результати конкурсу на кращий пам’ятний знак «Воїнам Житомирщини - захисникам Вітчизни, загиблим у збройному конфлікті на сході України» Перемогу отримав ескіз Дарини Євпак «Шлях до перемоги» з фігурами воїна, медсестри, волонтера та добровольця.

На початку липня 2020 директор департаменту містобудування та земельних відносин Ігор Блажиєвський розповів Житомир.info, що з міського бюджету нарешті виділили кошти на ПКД пам’ятника загиблим АТОвцям, який мають встановити у центрі Житомира.

Ескіз пам’ятника, на який потрібно близько 6,5 млн грн, мер Житомира Сергій Сухомлин презентував ветеранами АТО/ООС та родинами загиблих військовослужбовців 5 серпня 2020 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: пам'ятник АТО тендер УКБ Фаворит АртХаус сквер  
Матеріали по темі