Місто

​У Житомирі оголосили тендер на 6 млн грн на спорудження пам’ятника АТОвцям у сквері на вулиці Перемоги

1 September 2020, 16:35

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголосило тендер на спорудження пам’ятника "Воїнам Житомирщини – захисникам Вітчизни у збройному конфлікті на сході України" з благоустроєм території навколо нього. Пам'ятний знак АТОвцям побудують у сквері на вулиці Перемоги, 2.

Оголошення про проведення закупівлі оприлюднили 31 серпня на ресурсі ProZorro. За умовами тендерної документації, побудувати пам’ятник за проєктом-переможцем конкурсу планують до кінця поточного року. Очікувана вартість закупівлі становить 6 млн 21,1 тис. грн.

До 16 вересня тендерний комітет приймає пропозиції від бажаючих взяти участь у торгах, на 17 вересня запланований початок аукціону.

Нагадаємо, 17 грудня 2019 затвердили результати конкурсу на кращий пам’ятний знак «Воїнам Житомирщини - захисникам Вітчизни, загиблим у збройному конфлікті на сході України» Перемогу отримав ескіз Дарини Євпак «Шлях до перемоги» з фігурами воїна, медсестри, волонтера та добровольця.

На початку липня 2020 директор департаменту містобудування та земельних відносин Ігор Блажиєвський розповів Житомир.info, що з міського бюджету нарешті виділили кошти на ПКД пам’ятника загиблим АТОвцям, який мають встановити у центрі Житомира.

Ескіз пам’ятника, на який потрібно близько 6,5 млн грн, мер Житомира Сергій Сухомлин презентував ветеранами АТО/ООС та родинами загиблих військовослужбовців 5 серпня 2020 року.

Як повідомляв Житомир.info, 20 березня 2019 року на засіданні міськвиконкому затвердили результати конкурсу на кращу композицію пам’ятника АТОвцям, який проводили у 2018 році. Тоді планували встановити такий пам’ятний знак біля Монумента Слави на Корбутівці. Проте доки тривав сам конкурс родичі загиблих учасників АТО та представники громадських активістів забажали змінити локацію пам’ятника і запропонували встановити його у центрі міста. Тож проведений у 2018 році конкурс на кращий ескіз пам’ятника АТОвцям завершили, обрали переможців і виплатили їм грошові премії, згідно з умовами конкурсу, проте сам проєкт-переможець втілювати в життя не будуть. Призовий фонд попереднього конкурсу на пам’ятник АТОвцям становив 50 тис. грн: 30 тис. грн, 15 тис. грн та 5 тис. грн – відповідно зайнятого місця.

27 березня 2019 року був оприлюднений проєкт рішення виконкому про проведення нового конкурсу на кращий пам’ятний знак «Воїнам Житомирщини – захисникам Вітчизни, загиблим у збройному конфлікті на сході України», який планують встановити у центрі Житомира за адресою вулиця Перемоги, 2. У травні проєктантів запрошували до участі в конкурсі. 4 вересня на сайті Житомирської міськради з’явилося оголошення, яким громадськість запрошували до участі в оцінюванні конкурсних пропозицій на кращий пам'ятний знак/композицію «Воїнам Житомирщини - захисникам Вітчизни, загиблим у збройному конфлікті на Сході України». А 9 жовтня продовжили термін конкурсу, бо переможця не визначили.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: пам'ятник АТО УКБ тендер  
Матеріали по темі