Здоров'я

За час пандемії коронавірусу з медзакладів Житомира звільнилися 37 лікарів та сотня медсестер, найбільше вакансій в лікарні №2

17 October 2020, 14:57

За час пандемії коронавірусної інфекції найбільше навантаження прийшлося на галузь медицини. Поміж ряду нагальних проблем, чи не найважливішим стає питання нестачі медичного персоналу, особливо в ситуації стрімкого зростання кількість хворих на коронавірус, які потребують стаціонарного лікування.

За даними заступниці мера Житомира Марії Місюрової, які вона надала на запит Житомир.info, наразі у медичних закладах міста існує потреба у понад 170 спеціалістах (лікарях та медсестрах).

Так, станом на 15 жовтня, залишаються вакантними 83 посади лікарів та є близько 90 вакансій середнього медперсоналу, половина з них – у Лікарні №2.

Загалом, за увесь час пандемії, з 1 квітня по 15 жовтня 2020, з трьох міських лікарень та центру ПМСД звільнилися 37 лікарів та сотня медсестер.

Зазначимо, на брифінгу 13 жовтня мер Житомира Сергій Сухомлин розповідав, що у лікарнях, де приймають пацієнтів з Covid-19, не вистачає інфекціоністів, анестезіологів, терапевтів, медсестер. За словами міського голови, у разі погіршення ситуації, влада буде відкликати лікарів з відпусток, також за допомогою звертатимуться до Житомирського інституту медсестринства.

Нагадаємо, 9 жовтня від ускладнень коронавірусу в Житомирі померла 66-річна сімейна лікарка, а у серпні летальний випадок було зафіксовано серед лікарів Центру екстреної меддопомоги в Житомирі.

Як повідомляв Житомир.info, 15 жовтня 2020 року на засіданні Держкомісії з питань ТЕБ та НС було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Місто Коростень і 5 районів Житомирської області потрапили до червоної зони. У решті міст та районів області встановлено помаранчевий рівень епіднебезпеки. Новий розподіл набуде чинності з 00:00 години 19 жовтня 2020 р.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: коронавірус COVID-19 вірус лікарня лікар медперсонал вакансія звільнення  
Матеріали по темі