Влада

Службовий роман: колишній мер Новограда-Волинського повідомив про своє одруження з секретарем міської ради

27 October 2020, 10:14

Колишній мер Новограда-Волинського Віктор Весельський одружився з секретарем Новоград-Волинської міської ради Оленою Пономаренко, яка після його звільнення була в.о. міського голови.

Інформацію про одруження на своїй сторінці у Facebook 26 жовтня опублікував сам Весельський, дякуючи за вітання з 64-м днем народження та одруженням, яке відбулося у його день народження – 25 жовтня 2020 року.

У соцмережах також є фото самого одруження. Зазначимо, що в деклараціях за 2019 років у Віктора Весельського була інформація про дружину, у Олени Пономаренко – про чоловіка.


Скріншот зі сторінки Віктора Весельського


Зауважимо також, що 2 жовтня Віктор Весельський оприлюднив повідомлення про суттєві зміни у майновому стані: 25 вересня 2020 року він отримав 2 млн 018 тис. 923 грн доходу від відчуження нерухомого майна і цього ж дня купив у Києві за 2 млн 530 тис. 110 грн квартиру загальною площею 108,3 кв.м.

veselll

Фото зі сторінки Віктора Весельського у Facebook

Як повідомляв Житомир.info, 27 лютого 2020 року під час засідання сесії міської ради мер Новограда-Волинського Віктор Весельський заявив, що достроково складає повноваження міського голови за станом здоров’я й працюватиме в Національній академії медичних наук. Секретар міської ради Олена Пономаренко з того часу виконує обов’язки мера Новограда-Волинського, а її чоловік-підприємець Сергій Пономаренко у квітні 2020 року підписав три договори з місцевими бюджетними установами на виконання робіт загальною вартістю 2 млн 144 тис. 899 грн 20 коп.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Весельський одруження Пономаренко Новоград-Волинський 
Матеріали по темі