Місто

​Пам’ятник загиблій в ДТП Марині Поплавській хочуть встановити в сквері на Лятошинського у Житомирі, в міськраді ініціювали громадське обговорення

30 жовтня 2020, 16:55

Житомирян закликають долучитись до обговорення з приводу встановлення пам’ятнику Марині Поплавській в сквері на розі вулиць Небесної Сотні та Бориса Лятошинського.

Про це повідомляють на сайті Житомирської міської ради.

«Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради, розглянувши звернення ТОВ “Дизель Студіо” від 20.10.2020 № 2234 проводить громадське обговорення в формі електронної консультації з приводу встановлення архітектурно- скульптурної композиції “Марина Поплавська” українській актрисі, кавалеру ордена “За заслуги” III ступеня (посмертно), Почесному громадянину м. Житомира, в скверіна розі вулиць Небесної Сотні та Бориса Лятошинського в м. Житомирі. З текстом обговорення можна ознайомитись за посиланням: https://consult.e-dem.ua/consultations/214.

Мешканці громади також можуть взяти участь в опитуванні щодо встановлення та розміщення архітектурно-скульптурної композиції “Марина Поплавська”. Детальніше тут.

Строк проведення громадського обговорення та опитування - 30 днів.

Як повідомляв Житомир.info, колеги з «Дизель Студіо» зробили пам’ятник Марині Поплавській, який збираються встановити в Житомирі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сквер пам’ятник Марина Поплавська обговорення  
Матеріали по темі