Влада

Комісія Житомирської облради зацікавилася комунальними закладами, які купили енергоносії за завищеними цінами

22 січня 2021, 14:03

На засіданні постійної комісії з питань комунальної власності та майнових відносин, яке відбулось 21 січня, депутати розглянули 58 питань порядку денного, участь у роботі комісії взяв перший заступник голови обласної ради Олег Дзюбенко.

Про це 22 січня повідомила пресслужба Житомирської облради.

«Одне з перших питань, яке опрацювала постійна комісія - погодження лімітів споживання енергоносіїв в комунальних закладах обласної ради. Під час обговорення цього питання виникло багато запитань до керівників закладів, де, на думку депутатів, енергоносії закуплено за завищеними цінами. Зокрема в деяких комунальних закладах вартість закупленого газу перевищує 9,50 грн, електроенергії - 3,50 грн, теплової енергії – 1 тис. 650 грн, дров - 700 грн. Профільна комісія запросила у керівників цих закладів детального пояснення, чому енергоносії придбано занадто дорого. У разі, якщо на наступному засіданні комісії очільники закладів не зможуть надати відповідного обґрунтування цін, то у них буде проведено аудит фінансово-господарської діяльності», - йдеться у повідомленні.

Профільна комісія запропонувала розглянути можливість встановлення граничних цін під час закупівлі енергоносіїв у постачальників.

На засіданні також погодили статути комунальних підприємств, розглянули кадрові питання, заслухали звіти керівників комунальних підприємств, які минулого року спрацювали збитково, погодили фінансові плани на поточний рік всіх комунальних закладів.

«Насамкінець засідання комісії депутати розглянули звернення керівників про надання фінансової допомоги комунальним закладам. Зокрема до профільної комісії звернувся директор комунального закладу «Волейбольний клуб» про виділення 320 тис. грн на проведення спортивних заходів, аби волейболісти мали змогу брати участь у змаганнях», - інформує облрада.

Нагадаємо, постійну комісію з питань комунальної власності та майнових відносин, якої не було в обласній раді минулого скликання, очолює голова фракції Радикальної партії Ляшка Сергій Крамаренко.

Як повідомляв Житомир.info, 18 січня на засіданні Кабінету міністрів була прийнята постанова про граничну ціну на газ для населення: 6,99 грн за 1 куб.м з 1 лютого по 31 березня 2021 року. Також влада розробляє Меморандум про те, що тарифи на тепло та гарячу воду в цьому опалювальному сезоні залишаться незмінними.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада комісія комунальна власність енергоносії КП  
Матеріали по темі