Місто

Будівельники завершили першу частину реконструкції Нового бульвару в центрі Житомира

25 January 2021, 16:46

25 січня підрядна організація ТОВ «УК «Комфорт-Буд», яка виконує роботи з реконструкції Нового бульвару, почала знімати будівельний паркан біля пам’ятника «Чорний тюльпан».

За словами керівника підрядної компанії Станіслава Балакішієва, роботи на цьому відрізку Нового бульвару майже завершені.

«На сьогодні вже виконано робіт на 50-60%. Нам залишилось поставити так звані паркові опори (для освітлення, – ред.). З міською владою ми вже визначились, якими вони мають бути, якої конфігурації. Ми їх закупили і вже в середу-четвер будемо їх ставити. І лавки. По лавках у нас ще питання, бо проєктанти нам ще не дали інформації, якими мають бути лавки. Тротуари викладені з плитки «Юнігран». А всередині гранітна плитка. Зелені насадження – це кущі, дерева та ялинки. В іншому – озеленення провели, наводимо порядки і потихеньку прибираємо паркан і рухаємось далі», – розповідає керівник ТОВ «УК «Комфорт-Буд» Станіслав Балакішієв.


Освітлення на Новому бульварі має з'явитись вже до кінця тижня (до 31 січня 2021 року).

«Опори для світильників мають нагадувати старовинні, часів де Шодуара. Ми вже погодили це з міською радою, з управлінням капітального будівництва. Освітлення цієї половини бульвару ми плануємо закінчити до кінця тижня. Щодо лав, то сьогодні (25 січня 2021 року, – ред.) має бути нарада в міській раді, мають викликати проєктанта, щоб вони вказали, які там мають бути встановлені лавки», – розповів Станіслав Балакішієв.

Паралельно будівельники вже почали підготовчі роботи на Новому бульварі навпроти входу до обласної наукової бібліотеки імені Олега Ольжича.

Нагадаємо, з 1 червня 2020 розпочалось голосування за кращий загальноміський проєкт: кінотеатр «Жовтень», Новий бульвар чи Водонапірну вежу. В результаті у голосуванні за кращий громадський проєкт у Житомирі взяли участь 922 людини, з них 456 віддали голоси за реконструкцію Нового бульвару, інші два проєкти набрали трохи більше 200 голосів.

Під час затвердження реконструкції Нового бульвару як проєкта-переможеця конкурсу радник мера «кнопкодавив».

Як повідомляв Житомир.info, в перший рік голосування за проєкти бюджету участі у 2016 році участь взяли 4223 людини. У 2017 році за проєктні пропозиції бюджету участі проголосували 8676 осіб. На сесії 23 квітня 2019 року у Житомирі на два роки призупинили проведення процедури «Бюджет участі». У 2020 році на голосування в Житомирі збиралися винести три великі проєкти бюджету участі, які запропонує міська влада.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Новий бульвар реконструкція  
Матеріали по темі