Місто

​Житомирські школи повернулися до звичного або змішаного навчання, на дистанційному залишився лише один заклад

25 січня 2021, 17:12

У Житомирі з 25 січня молодші класи повернулися до навчання у звичному форматі після двотижневих канікул. У деяких школах вийшли на очне навчання і 5-11 класи, однак більшість закладів обрали змішану форму. Це вирішує адміністрація закладу спільно з батьками, враховуючи можливість дотримання усіх санітарних норм.

«Початкові класи, тобто 1-4 класи, практично в усіх класах, закладах загальної середньої освіти прийшли до школи і їм організовано очну форму навчання. Що стосується 5-11 класів, то у 10-ти школах діти також 5-11 класів перейшли на очну форму навчання. У частині шкіл учні 10-11 класів вийшли на змішану форму навчання, тобто тиждень вдома, а тиждень навчаються. Чи то навпаки, наприклад, всі старші класи вийшли, а середня ланка ще поки залишилась на змішаній формі навчання. Ми моніторимо ситуацію протягом цього тижня щодо захворюваності учнів. Якщо тенденція збережеться така, як наразі триває, то ми припускаємо, що діти міста Житомира, закладів освіти повернуться на звичну форму навчання - очну», - розповіла заступниця директора департаменту освіти Раїса Кошевич.

У департаменті також уточнили, що у закладах відновлять роботу також шкільні гуртки.


Продовжують навчання дистанційно лише у загальноосвітній школі №10. Як пояснив директор закладу Олександр Величко, таке рішення прийняла адміністрація через відсутність потрібної кількості газу для шкільної котельні. Втім, до кінця тижня проблему мають вирішити.

«Триває тендерна процедура. На сьогодні ще є декілька днів у переможця тендеру для можливого оскарження процедури. Якщо все буде гаразд, найближчими днями ми маємо отримати, мають бути заведені ліміти, має бути відновлене газопостачання і, відповідно, діти повернуться до звичайного режиму. Станом на сьогодні ще від попереднього підрядника, який виграв тендер у минулому році, ми заключили з ним додаткову угоду, тобто школа функціонує. Є достатній температурний режим для життєдіяльності закладу, але зрозуміло, що ця температура не відповідає санітарним нормам. Там є бюрократична процедура, передбачена законом про державні закупівлі, є певні тонкощі: для того, щоб детально в них разбиратися, треба бути фахівцем в цьому. Тому, я вважаю, що немає сенсу шукати винних, тут просто треба цю ситуація якомога швидше вирішити і, я думаю, що за декілька днів все буде нормально», - пояснив директор ЗОШ №10 Олександр Величко.

Учні школи №10 вийдуть на навчання після того, як вирішиться проблема з газом, і тоді всі класи навчатимуться у звичному режимі.

Нагадаємо, 21 січня 2021 пресслужба Житомирської міської ради з посиланням на відповідний наказ департаменту освіти міської ради повідомляла, що з 25 січня молодші класи повернуться до школи, а у старших буде змішана форма навчання.

Як повідомляв Житомир.info, у школах Житомира з 11 по 24 січня тривали зимові канікули.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: школа навчання освіта дистанційне навчання  
Матеріали по темі