Місто

Житомиряни розповіли про позитивний та негативний досвід спілкування з патрульними поліцейськими

28 January 2021, 15:40

Чи доводилося звертатися до патрульної поліції та про досвід спілкування з патрульними – про це 28 січня журналісти Житомир.info запитували у житомирян.


«Так, зверталися, у районі Маликова. Двічі викликали патрульну поліцію. Одного разу вона приїхала в той час, коли вже, як то кажуть, розбіглися. А наступного разу вона приїхала вчасно, а потім телефонували нам, оскільки ми викликали та відзвітувалися, і провели з нами інструктаж, як правильно потрібно викликати патрульну поліцію. Однозначно сказати не можу, що позитивний досвід, тому що два рази був контакт, і це були дві різні атмосфери. Одні спокійно приїхали, зважено розповіли, все по-людськи, а інші трошки «чьо нада». Це було півтора року тому, можливо, щось вже змінилося», – поділилася Надія.

«Щоб дуже негативний (досвід), я не можу сказати, але насправді неприємним спілкуванням закінчилось. Це дуже довго розказувати, була одна ситуація, потім інша, і хлопці були не дуже раді, що їх викликати. Вони допомогли, але через не хочу», – розповіла Ольга.

«Це був перший досвід, коли їх тільки ввели. Ще вони були без досвіду, виглядали модно, з планшетами. Викликали працівників поліції на перехват, затримали фактично мародерів. Підхід, який до них пред'являли, він ні в які рамки не лізе, тому що люди без документів, без права власності на автомобіль, і їх відпускають. Суто по-професійному, з тим, чим я стикався, то мені не сподобалося», – сказав Віталій.

«Взагалі було це в плані профілактики, профілактичної бесіди. Я маю на увазі, що побачили нас з коляскою та зупинили з флаєрами «Насильство в сім’ї» і розказали. Це все, а так нічого не було», – відповіла Анастасія.

«Як водій я з ними стикався. Були і позитивні моменти, були і, можливо, не дуже. Деталей не пам’ятаю. Про негативні моменти у мене не потрібно запитувати, ви просто заходите у реєстр судових рішень і дивитесь, скільки позовів подано до патрульної поліції, і як суди визнають їхню діяльність незаконною», – зауважив Анатолій.

«Я спілкувалася в межах відбору, була одна із членів комісії, яка відбирала поліцейських тоді на службу. Але особисто на вулиці не спілкувалася, не взаємодіяла. Я бачу тенденції до покращення, я з цього тішуся, але є куди рости, як кажуть. Мені подобається, що починають патрульні спілкуватися з людьми, тобто люди починають не так бояться, виявляється довіра до патрульних. В такому плані мені зрушення подобаються, а інші ще будемо бачити», – прокоментувала Ірина.

Нагадаємо, 18 січня 2021 року пресслужба управління патрульної поліції Житомирської області повідомила про призначення нового керівника – 31-річного капітана з Київської області Євгенія Ганзюка.

Як повідомляв Житомир.info, 22 березня 2016 у Житомирі на майдані Корольова презентували нову патрульну поліцію.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: патрульна поліція патрульні  
Матеріали по темі