Місто

Мешканцям приватного сектору в Житомирі почали роздавати безкоштовні індивідуальні контейнери для сміття в обмін на договір

5 лютого 2021, 15:09

З початку лютого 2021 року у Житомирі приватна компанія та комунальне підприємство почали роздавати в приватних секторах міста безкоштовні індивідуальні контейнери для сміття, для цього мешканці мають укласти договори на вивезення ТПВ.

Так, 1 лютого КАТП 0628 на своїй сторінці у фейсбук повідомило про старт пілотного проєкту в мікрорайоні Мар’янівка. В оголошенні йдеться про те, що комунальне підприємство надає в користування контейнери місткістю 120-160 літрів. Вивозити сміття планують щосуботи згідно з маршрутом, контейнер заздалегідь потрібно буде виставити на дорогу. Вартість такої послуги на одного мешканця в місяць становить 23,12 грн. Укласти договір можна за адресою КАТП 0628 по провулку 3 Транзитному, 65.

2 лютого інший виконавець послуг з вивезення сміття в Житомирі – ТОВ «Грін Бін Україна» повідомив про початок проєкту з забезпечення індивідуальними контейнерами в кожен приватний будинок міста. Компанія обіцяє першу тисячу таких контейнерів надати безкоштовно. У «Грін Бін Україна» зазначають, що впровадження такої системи збору та вивезення сміття в приватному секторі дозволить вирішити проблему стихійних звалищ та підкидання сміття в баки жителям багатоповерхівок. Мешканці платитимуть тільки за себе і не буде великих контейнерів та звалищ біля окремих будинків. З приводу встановлення індивідуальних контейнерів «Грін Бін» можна телефонувати на безкоштовну лінію.

Зазначимо, що про індивідуальні сміттєві контейнери для приватного сектору 21 січня 2021 року в ефірі програми «Діалоги» на Житомир.info розповів директор ТОВ «Грін Бін Україна» Євгеній Барах.


Водночас, 2 лютого управління житлового господарства Житомирської міської ради повідомило про перші роздані безкоштовно контейнери та про укладені договори на індивідуальний вивіз сміття з приватного сектору міста. Розпочали з вулиці Сціборського та провулків Капітульних.

«Управління житлового господарства міської ради повідомляє, що в рамках розпорядження міського голови від 13.03.2020 № 256 «Про створення рейдової групи з контролю за укладенням мешканцями Житомирської міської об’єднаної територіальної громади договорів на вивезення твердих побутових відходів», сьогодні 02.02.2021 було проведено відпрацювання території, щодо заключення договорів на вивезення ТПВ по частині вул. Миколи Сціборського, провулків 1-й та 2-й Капітульний. Водночас представниками підприємства-перевізника ТОВ «Грін Бін Україна» здійснювалось укладення договорів на користування індивідуальними контейнерами, які компанія готова розповсюдити по всім домогосподарствам, які розташовані на території приватно-садибної забудови, де ТОВ «Грін Бін Україна» визначено надавачем послуги. Всього за 3 години спільної роботи, мешканці отримали майже 50 пластикових 120 літрових індивідуальних контейнерів, що у майбутньому призведе до поліпшення санітарного стану території вулиць та провулків, де немає можливості для встановлення сміттєзбірних майданчиків для збору ТПВ», - йдеться в повідомленні управління житлового господарства.


Наступного дня було укладено ще 42 договори з мешканцями приватного сектору на користування персональними 120-літровими контейнерами для сміття.

Нагадаємо, про плани придбати відповідну техніку та контейнери, аби розв’язати проблему з прибиранням великогабаритного сміття та вивезенням відходів з приватного сектору, говорив міський голова Сергій Сухомлин 21 серпня 2019 в ефірі програми «Діалоги» на Житомир.info.

Також у 2019 році влада Житомира планувала дозволити КАТП 0628 на умовах фінансового лізингу закупити 10 тисяч індивідуальних контейнерів для вивезення сміття з приватного сектору.

Як повідомляв Житомир.info, на засіданні виконкому 28 листопада 2018 року йшла мова про наміри влади встановити індивідуальні контейнери для сміття в кожному подвір’ї, аби розв’язати проблему з вивезенням побутових відходів у приватному секторі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: індивідуальний контейнер сміття ТПВ КАТП 0628 Грін Бін приватний сектор  
Матеріали по темі