Місто

Влада Житомира здала в оренду ДБР за 1 гривню приміщення, де більше 30 років був обласний центр туризму

17 February 2021, 11:03

Територіальному управлінню Державного бюро розслідувань, розташованому у місті Хмельницькому, здали в оренду за 1 гривню приміщення в Житомирі на вул. Перемоги, 54 площею 506,0 кв.м.

Таке рішення ухвалили на черговому засіданні міськвиконкому 17 лютого 2021 року.

«Надати дозвіл Територіальному управлінню Державного бюро розслідувань, розташованому у місті Хмельницькому на укладання договору оренди нежитлових приміщень за адресою вул. Перемоги, 54 площею 506,0 кв.м з орендною платою 1 гривня без ПДВ на рік для розміщення працівників терміном на два роки одинадцять місяців», - йдеться у проєкті рішення, який був оприлюднений 17 лютого, в день проведення засідання.

Зазначимо, що в цьому приміщення з 1987 року знаходився обласний центр туризму та краєзнавства. 1 лютого цього року Житомирська обласна рада, яка є засновником цього комунального закладу, надіслала лист про те, що 15 лютого центр туризму має звільнити орендоване приміщення та переміститися на вул. Троянівська, 20, де знаходиться ще один заклад облради – Центр дитячої та юнацької творчості.

Фото з сайту «Суспільне Житомир»

Як повідомляв Житомир.info, з січня 2019 року комунальний заклад позашкільної освіти «Обласний центр туризму, краєзнавства учнівської молоді» очолює колишній заступник директора департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради Максим Вікарчук.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком оренда ДБР туризм вул.Перемоги  
Матеріали по темі