Влада

​Робоча група в Житомирській облраді з’ясовуватиме, чи доцільно проводити реконструкцію музею Лесі Українки в 2021 році

26 March 2021, 15:51

Робочій групі, яка була створена на початку січня 2021 для вивчення проблемних питань підготовки до відзначення 150-річчя Лесі Українки, поставили нове завдання: вивчити питання доцільності реконструкції музею в Новограді-Волинському в поточному році.

Про це йдеться у новому розпорядженні голови Житомирської облради Володимира Федоренка №28 від 18.03.21 «Про внесення змін у розпорядження голови обласної ради від 06.01.2021 №1 «Про створення робочої групи», зі змінами», оприлюдненому на офіційному сайті ради.

Зміни, що вносяться до попереднього розпорядження, полягають у включенні до робочої групи нових членів: заступника голови ОДА Юрія Оханського, двох заступників директора департаменту регіонального розвитку Сергія Сорокіна і Віктора Мединського та директора підприємства «Житомирпроект» Олександра Самойла.

Також, згідно з даним розпорядженням, у новій редакції виклали один з пунктів.

«Робочій групі вивчити питання доцільності виконання робіт з реконструкції Новоград-Волинського літературно-меморіального музею Лесі Українки у 2021 році», - зазначено в новому розпорядженні.

Скріншот з розпорядження голови облради

Нагадаємо, 13 січня 2021 новостворена робоча група провела виїзне засідання в музеї Лесі Українки в Новограді-Волинському, під час якої вирішили змінити підрядника, який проводитиме реконструкцію приміщення, а масштабне святкування ювілею поетеси перенесли на літо.

20 січня 2021 року департамент регіонального розвитку ОДА оголосив тендер на реконструкцію та розширення площі літературно-меморіального музею Лесі Українки по вул.Соборності 76/2, в м. Новограді-Волинському Житомирської області, стартова ціна – 10 млн 830 тис. 659 грн, тендер має відбутися 3 березня.

24 лютого голова облради Володимир Федоренко розповів Житомир.info, що відбувається з ремонтом музею Лесі Українки і чи дійсно там реконструкція.

Як повідомляв Житомир.info, 25 лютого 2021 відзначали 150-річчя від дня народження Лесі Українки: у Новограді-Волинському провели урочисте погашення поштової марки та організували захід біля музею.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: робоча група музей Леся Українка реконструкція  
Матеріали по темі