Влада

Бунечко створив в Житомирській ОДА відділ цифрових трансформацій, а управління внутрішнього аудиту скоротив

1 квітня 2021, 14:05

Голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко вчергове змінив структуру ОДА, утворивши новий відділ та скоротивши одне управління до розмірів відділу.

Відповідне розпорядження Бунечко підписав 24 березня 2021 року.

«Утворити юридичну особу Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації Житомирської обласної державної адміністрації», - зазначається у документі.

У новоствореному відділі буде п’ять працівників.

Зміни також стосуються управління внутрішнього аудиту, яке тепер перетворене на однойменний відділ з граничною чисельністю 7 штатних одиниць. Зазначимо, що начальник управління внутрішнього аудиту ОДА Сергій Козяр за 2020 рік отримав 497 тис. 557 грн зарплати і грамоту від облдержадміністрації.


Скріншот з розпорядження голови ОДА

Нагадаємо, розпорядженням від 8 липня 2020 року голова ОДА Віталій Бунечко змінив штатний розпис апарату облдержадміністрації: з 1 липня 2020 року з’явилася окрема посада заступника голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та взаємодії з правоохоронними органами, а в самому апараті – новий підрозділ: сектору цифрового розвитку в кількості 2 людей.

Згодом повноваження зазначеного заступника розділили і тепер у Віталія Бунечка є заступник з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько, а посада заступника з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації залишається вакантною.

Як повідомляв Житомир.info, в листопаді 2020 року голова ОДА змінив найменування Управління охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації на Департамент охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА штат відділ розпорядження  
Матеріали по темі