Влада

Мер доручив перевірити причетність посадовців КП «Житомирводоканал» до корупційних дій, директора відсторонив від роботи

29 червня 2021, 12:31

Мер Житомира Сергій Сухомлин відсторонив від виконання посадових обов'язків директора КП «Житомирводоканал» Андрія Нікітіна та створив комісію для перевірки причетності посадовців підприємства до правопорушення.

Відповідне повідомлення Сухомлин оприлюднив на своїй Facebook-сторінці 29 червня.

«Моїм розпорядженням створено комісію, яка встановить можливу причетність посадовців Комунальне підприємство «Житомирводоканал» до факту кримінального правопорушення. На цей час директора комунального підприємства відсторонено від виконання посадових обов’язків. Буде проаналізовано проведення тендерних закупівель упродовж останніх двох років», - поінформував мер Житомира.

Сухомлин також підписав розпорядження щодо попередньої перевірки контрольно-аналітичним відділом усіх майбутніх тендерних закупівель.

«Ситуацію з’ясовуватимемо, про результати роботи контрольно-ревізійної комісії повідомимо за кілька тижнів», - завершив свій допис мер та подякував правоохоронцям за оперативну роботу.

Нагадаємо, 25 червня 2021 року правоохоронці викрили посадовця комунального підприємства Житомира на вимаганні та одержанні від представника приватного товариства неправомірної вигоди у сумі 350 тис. грн: посадовець висловив представнику товариства, яке поставило обладнання на загальну суму майже 4 млн грн, вимогу надати неправомірну вигоду у виді так званого «відкату», на загальну суму 350 тис. грн за швидке та безперешкодне перерахування бюджетних коштів за договором. Згодом з’ясувалося, що затриманий – т.в.о директора розвитку та капітального будівництва КП «Житомирводоканал» Олександр Гаврилов.

Як повідомляв Житомир.info, Андрій Нікітін очолив КП «Житомирводоканал» у червні 2016 року. У 2020 році Нікітін через суд скасував догану від мера, яку отримав ще в 2017 році. В липні 2020 року з директором водоканалу продовжили контракт ще на два роки. З 2018 року на підприємстві почалися масштабні роботи: будівництво очисних споруд води, заміна обладнання та реконструкція водогонів за кошти Світового банку.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: водоканал хабар Сухомлин розпорядження Нікітін  
Матеріали по темі