Місто

У Житомирі біля Житнього ринку встановили палатку «шкільного ярмарку», яку заборонив виконком

30 June 2021, 10:22

Виконавчий комітет Житомирської міської ради не погодив встановлення намету «шкільного ярмарку» на Житньому ринку, де досі палатку встановлювали щороку.

Питання «Про погодження проведення шкільного ярмарку в місті Житомирі» обговорювали на засіданні 30 червня.

Стосовно питання доповідала директорка департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради Вікторія Сичова. Вона, зокрема, зазначила, що суб’єкту господарювання відмовили встановлювати намет на Житньому ринку, 1, біля торгового центру.

«Цей захід (шкільний ярмарок) проходить щорічно. На ярмарку здійснюється продаж шкільної продукції, канцелярії. Всі локації, на яких заплановано розміщення тимчасових споруд для здійснення продажу відповідної продукції, були розглянуті на відповідній комісії. На останньому засіданні комісії, що відбулось 22-го числа, було додатково погоджено розміщення тимчасової конструкції на здійснення ярмарку шкільною продукцією ФОП Козакевич за адресою проспект Миру, 15-А. І цьому ж суб’єкту було відмовлено у розміщенні тимчасової конструкції за адресою Житній ринок, 1», – повідомила Вікторія Сичова.

Перша заступниця Житомирського міського голови Світлана Ольшанська пояснила, чому намету зі шкільним приладдям на Житньому ринку цьогоріч не буде.

«Всі адреси – ті, що були і минулого року. Єдине: по Житньому ринку – відмова суб’єкту здійснювати діяльність у зв’язку з тим, що там є проблеми і щодо пожежної частини, під’їзди, виїзди – повністю все. І враховуючи місце розташування, воно не підпадає під розміщення тимчасових споруд, тобто є заперечення архітектури. Стосовно інших об’єктів є згоди суміжних користувачів або власників приміщень і є повністю висновки Держслужби з надзвичайних ситуацій про те, що забезпечено проїзди, підходи для техніки», – пояснила Світлана Ольшанська.

Зазначимо, що намет «шкільного ярмарку» на Житньому ринку, 1 уже встановлений, незважаючи на рішення виконкому.

Фото зроблене близько 10:00 год. 30 червня

Як повідомляв Житомир.info, у 2020 році в Житомирі шкільні ярмарки працювали з 24 червня по 13 вересня. Палатки розміщувалися за п’ятьма адресами: вулиця Київська, 77, майдан Житній ринок, 1, проспект Миру, 15-А, вулиця Івана Кочерги, 5, вулиця Івана Кочерги, 3-В.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: шкільний ярмарок шкільний базар канцелярія школа виконком Житній ринок  
Матеріали по темі