Місто

У Житомирі для об’єднань ветеранів оголосили конкурс проєктів, переможці отримають фінансування з міського бюджету

1 July 2021, 11:17

Департамент соціальної політики Житомирської міської ради оголосив конкурс з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для реалізації яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів місцевого бюджету.

Відповідне оголошення опубліковане на сайті Житомирської міської ради від 30 червня 2021 року.

«Учасниками Конкурсу можуть бути громадські об’єднання ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість, та які здійснюють свою діяльність на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади», – йдеться в оголошенні.

Зазначено, що метою проведення конкурсу є розвиток партнерства з громадськими об’єднаннями ветеранів та залучення їх до розв’язання соціальних проблем цільових груп населення відповідно до визначених пріоритетних напрямків.

Наголошується, що програми (проєкти, заходи), що подаються для участі у конкурсі, мають бути спрямовані на соціальний захист осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів, учасників та ветеранів бойових дій на території інших держав, учасників антитерористичної операції, учасників і ветеранів Української повстанської армії та незахищених верств населення.

Конкурсна пропозиція не повинна містити будь-яких політичних, релігійних або національних агітацій. Програми, проєкти та заходи не можуть бути проведені з використанням символіки політичних партій, та не повинні містити політичну рекламу.

Громадські об’єднання можуть подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

Граничний обсяг фінансування за рахунок коштів місцевого бюджету однієї програми (проєкту, заходу), що подаються для участі у конкурсі, становить не більше 20% від загального обсягу витрат місцевого бюджету по галузі «Соціальний захист та соціальне забезпечення», передбачених на відповідний рік на надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів, що у 2021 році становить 71,200 тис. грн.

Граничний обсяг фінансування за рахунок коштів місцевого бюджету однієї програми (проєкту, заходу), що подається для участі у конкурсі становить не більше 14,240 тис. грн.

За рахунок бюджетних коштів може бути профінансовано не більше як 85% вартості проєкту (програми, заходу), решта 15% необхідного обсягу фінансування проєкту (програми, заходу) фінансується громадським об’єднанням.

Місце подання конкурсних пропозицій:

Департамент соціальної політики Житомирської міської ради, що знаходиться за адресою м. Житомир, майдан С.П.Корольова,7.

Конкурсні пропозиції приймаються до 30 липня 2021 року включно, щоденно з 9-00 год. до 18-00 год. (обідня перерва з 13-00 год. до 14-00 год.), крім суботи та неділі.

В умовах карантинних заходів, з метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, рекомендують конкурсні пропозиції подавати через послуги поштового зв’язку або на електронну пошту: upszn@zt-rada.gov.ua.

Дата проведення конкурсу:

1 етап конкурсу 03 серпня 2021 року;

2 етап конкурсу 10 серпня 2021 року.

За додатковою інформацією звертатись за тел. 47-03-67, 47-03-57.

Детальніше про конкурс, умови участі в ньому та перелік необхідних документів, які мають надати учасники, дивіться ТУТ

Нагадаємо, у червні 2019 року департамент соціальної політики Житомирської міської ради також оголошував конкурс з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для реалізації яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів місцевого бюджету. За умовами конкурсу, за рахунок бюджетних коштів могло бути профінансовано не більше як 85% вартості проєкту.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: конкурс проєкт об’єднання ветеранів департамент соцполітики  
Матеріали по темі