Місто

Попри заборону виконкому в Житомирі працює «шкільний ярмарок» на Житньому ринку

15 July 2021, 15:06

На Житньому ринку в Житомирі, попри відсутність дозволів на проведення шкільного ярмарку, продовжує працювати намет з канцелярією.

15 липня журналісти Житомир.info завітали до цього намету.

Тут нам розповіли, що працюють близько трьох тижнів та показали дозвільні документи, які надав організатор ярмарку.

«Ми працюємо менше ніж місяць. Люди поки не сильно ходять, думаю, в серпні буде потік людей. Ось він висить (показує документ, – ред.). Ми спеціально повісили, якщо у когось є запитання, можуть почитати. Господар повісив», – розповідає продавчиня Дарія.


У Житомирській міській раді розповіли, що 30 червня рішенням виконкому дозволили розмістити у місті три намети «шкільного ярмарку», а встановлювати намет на Житньому ринку, 1, біля торгового центру, суб’єкту господарювання відмовили.

Минулі роки на цій території продавали шкільне приладдя. Чому цього року не дозволили, пояснила перша заступниця Житомирського міського голови Світлана Ольшанська.

«По-перше, було дуже багато звернень мешканців з приводу того, що дуже активний рух пішоходів, у тому числі і тимчасові споруди, які там розміщені без дозвільних документів. Спочатку рішенням виконкому було прийнято рішення про демонтаж тимчасових споруд. Наразі дане рішення – треба говорити об'єктивно та чесно – перебуває на розгляді судових інстанцій, тому що суб'єкти теж захищають свої права, і наразі ця ситуація вирішується. Тому комісія одноголосно вирішила: поки у нас є суди по цій ділянці, не давати розміщуватися новим суб'єктам. Тому що далі ми цю ситуацію тільки загострюємо і вирішення буде важче. Тому була відмова», – пояснює Світлана Ольшанська.

Те, що ФОП Козакевич, попри відсутність дозволу, встановив намет та продовжує працювати, у міській раді знають, кажуть: очі на це не закрили – муніципальна інспекція оформила протокол.

«Жодних дозвільних документів немає. Відпрацювала наша муніципальна інспекція, наразі є протокол щодо незаконного розміщення, далі, якщо не буде реакції, буде штраф і надалі – демонтаж також. Штраф – 1300 грн», – зазначає перша заступниця Житомирського міського голови.

За словами Світлани Ольшанської, якщо суб'єкт господарювання самостійно не прибере намет, тоді виконавчий комітет буде приймати рішення щодо демонтажу.

Варто зазначити, що виконком дозволив розміщення тимчасової конструкції на здійснення ярмарку шкільною продукцією ФОПу Козакевич за адресою проспект Миру, 15-А.

Нагадаємо, наприкінці червні біля Житнього ринку встановили палатку «шкільного ярмарку», яку заборонив виконком.

Як повідомляв Житомир.info, у 2020 році в Житомирі шкільні ярмарки працювали з 24 червня по 13 вересня. Палатки розміщувалися за п’ятьма адресами: вулиця Київська, 77, майдан Житній ринок, 1, проспект Миру, 15-А, вулиця Івана Кочерги, 5, вулиця Івана Кочерги, 3-В.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: шкільний ярмарок шкільний базар канцелярія школа виконком намет палатка Житній ринок  
Матеріали по темі