Влада

У райцентрі Житомирської області відкрили будинок культури, який ремонтували з 2018 року: записали в програму «Велике будівництво»

23 липня 2021, 10:58

У Малині після трьох років реконструкції відкрили будинок культури – комунальний заклад «Центр культури і дозвілля» Малинської міської ради.

Перший заступник голови обласної ради Олег Дзюбенко разом із головою обласної державної адміністрації Віталієм Бунечком взяв участь в урочистому відкритті центру – повідомила 22 липня пресслужба облради.

«Малинський КЗ «Центр культури і дозвілля» це пам'ятка архітектури місцевого значення. У 2018 році він став об'єктом капітального ремонту, який фінансувався ДФРР спільно з Малинською РДА. Будівля перебувала в аварійному стані: постійно протікав дах, через вологість зовні з фасаду відпадала плитка, застаріла система опалення, а мереж водопостачання та водовідведення взагалі не було передбачено будівельним проєктом. Для осучаснення будинку культури та належного проведення заходів із наданням якісних культурних послуг населенню, створення комфортних умов для глядачів у будівлі було замінено дах, проведено комплексне утеплення, капітальний ремонт внутрішніх приміщень, інженерних мереж, ремонт сцени, проведено водопостачання та водовідведення, добудовано санвузли, протипожежні заходи, благоустрій тощо. Загальна вартість проєкту склала понад 30 млн грн», - інформує обласна рада.

Водночас голова ОДА Віталій Бунечко повідомив, що в 2020 році об'єкт увійшов до програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», загальна вартість реконструкції – майже 46 млн грн.

«Будівлю побудовано ще у 20-х роках та відбудований одразу після війни, під час якої він був наполовину зруйнований. Вже 1966 року йому було присвоєно статус пам'ятки місцевого значення. Через аварійний стан будинку культури тривалий час в ньому неможливо було провести жодного заходу. Згодом, було прийнято рішення про реконструкцію цього закладу, а минулого року об'єкт увійшов до програми Президента Велике будівництво. Загальна вартість об'єкту склала майже 46 мільйонів гривень. У культурному закладі відремонтовано усі приміщення та концертна зала, виконано електромонтажні роботи, встановлено нові сучасні двері та вікна, влаштовано підлогу, відремонтовано стелю та замінено глядацькі стільці у концертній залі. Тепер нова зала зможе розмістити 450 малинчан та гостей громади», - йдеться у дописі голови ОДА.

На ProZorro є інформація про закупівлі щодо реконструкції малинського будинку культури, які проводив департамент ОДА:

в грудні 2017 року департаментом містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА був укладений договір на виготовленню проектної документації на об’єкт «Капітальний ремонт районного будинку культури за адресою: Житомирська область, м.Малин, вул.Грушевського,16», вартість робіт – 669 тис. 750 грн;

у вересні 2018 року департамент регіонального розвитку ОДА уклав договір на капітальний ремонт районного будинку культури в Малині з переможцем тендеру ТОВ «АртХаус», вартість робіт – 30 млн 737,94 грн (початкова ціна закупівлі була 30 млн 017 тис. 274 грн);

в листопаді 2018 року департамент ОДА уклав договір на роботи по здійсненню технічного нагляду на об’єкті, вартість – 295 тис. 133,46 грн, але в грудні цього ж року додатковою угодою дію договору достроково припинили;

в листопаді 2018 року також був укладений договір на роботи по здійсненню авторського нагляду на об’єкті, вартість – 73 тис. 872 грн;

у вересні 2019 року департамент регіонального розвитку ОДА уклав договір на коригуванню проектної документації, вартість робіт – 557 тис. 778 грн;

в грудні 2019 року з ТОВ «АртХаус» був укладений договір на коригування капітального ремонту, вартість якого – 6 млн 412 тис. 640,66 грн, 31 грудня до зазначеного договору були внесені зміни, які на ProZorro не оприлюднені.

Нагадаємо, в листопаді 2018 року Житомирська ОДА цитувала голову Малинської райдержадміністрації Дмитрія Кисельчука, який запевнив, що до кінця 2018 року капітальний ремонт покрівлі будинку культури завершиться. В січні 2019 року пресслужба ОДА інформувала, що будівельники вже встановили металеві конструкції для покрівлі, провели підготовчі роботи нижньої частини даху під покриття металочерепицею і найближчим часом розпочнуть роботи з накриття даху будинку культури.

Як повідомляв Житомир.info, ТОВ «АртХаус» входить в ТОП-7 фірм, з якими управління капітального будівництва Житомирської міської ради уклало найбільше угод.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Малин будинок кудльтури облрада реконстукція Бунечко Велике будівництво  
Матеріали по темі