Місто

​Житомирський торговельний центр «ОЛДІ» - це все, що тобі потрібно, в одному місці

23 липня 2021, 15:59

Сучасний, просторий та доступний - все це про торговельний центр «ОЛДІ», що знаходиться по вулиці Грушевського, 5.

Тут можна придбати все в одному місці, що дозволяє зробити сімейний шопінг комфортним.

Якірними орендарями стали: будівельний гіпермаркет «ОЛДІ», в якому представлений великий асортимент інноваційних матеріалів, та продуктовий супермаркет «Сільпо» в новому дизайнерському стилі Candy Shop.

На площі, яка більше ніж 21 тисяч кв.м, розмістилися магазини з різноманітними категоріями товарів - косметичні засоби, іграшки для дітей, техніка та багато іншого.

«У нас дуже великий асортимент косметики, парфумерії. І побутової хімії. Це центр міста, тут дуже зручно», - говорить адміністратор торгового залу магазину «EVA» Марина Семенюк.

«Всеукраїнська мережа комп'ютерний всесвіт понад 19 років на ринку України допомагає сотням людей здійснювати свої задуми та мрії за допомоги гаджетів. Бути в новому торговельному центрі, який знаходиться в центрі міста, тобто до будь-якого району можна дістатися громадським транспортом, або пішки пройтись недалеко. Для нас важливо знаходитися в цьому торговельному центрі», - каже адміністратор магазину «Комп'ютерний Всесвіт» Олександр Філоненко.

Торговельний центр є доступний для маломобільних груп населення: тут є широкі двері та ліфт. А для матусь є спеціальна кімната з пеленальним столиком.

На другому поверсі є велика зона фуд-корту, де можна відпочити всією сім’єю.

Біля торговельного центру є парковка на 230 місць, а також облаштовані місця для велосипедів. Головною перевагою є розташування в центрі міста, про це говорять й орендарі.

«Центр міста, велика парковка, доступність для людей з інвалідністю, є ліфт на другий поверх. Ми сюди дуже хотіли і швидко домовилися, наразі дуже задоволені. Розвиваємося разом з торговельним центром. Поступово він заповнюється, людей стає більше. Ми сподіваємося на краще, позитивно дивимося в майбутнє», - ділиться операційний директор мережі магазинів «Cubi» Михайло Захарченко

«Наш магазин находиться в сучасному торговельному центрі «Олді». Ми знаходимося на другому поверсі. В нашому магазині можна придбати товари для дому, саду, величезний та різновидність декор. У нас є товари для сну, матраци, ковдри, подушки постільна білизна. Безпосередньо ми маємо додаткові виставки, завдяки чому покупець може візуалізувати й вдома відтворити таку натхнену виставку», - говорить керуюча магазином «JYSK» Катерина Климчук.

В торговельному центрі «ОЛДІ» є вільні приміщення, тому в майбутньому він буде тільки розширюватися для того, аби кожна сім'я могла знайти тут все необхідне.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Олді Грушевського  
Матеріали по темі