Події

Обом по 12 років позбавлення волі: Житомирський апеляційний суд змінив вирок убивцям бердичівлянки Юлії Козак

29 July 2021, 21:38

Житомирський апеляційний суд змінив вирок суду першої інстанції та позбавив волі Святослава Козака і Світлану Кустовецьку на 12 років за умисне вбивство Юлії Козак. Вирок винесли ввечері 29 липня 2021 року.

«Вирок Богунського районного суду міста Житомира від 29 вересня 2020 року щодо Козака Святослава Володимировича та Кустовецької Світлани Володимирівни скасувати. Постановити новий вирок, яким Козака Святослава Володимировича та Кустовецьку Світлану Володимирівну визнати винуватими у вчиненні злочину, передбаченого пунктом 12 частиною 2 статті 115 ККУ, та призначити їм покарання у виді позбавлення волі на строк 12 років кожному. Стягнути у солідарному порядку з обвинувачених Козака Святослава Володимировича та Кустовецької Світлани Володимирівни на користь потерпілої Білецької Ірини Валентинівни 70 тис. 328 грн на відшкодування матеріальної шкоди та 1 млн грн на відшкодування моральної шкоди», – зачитує суддя Житомирського апеляційного суду Юрій Широкопояс.


Святослав Козак, чоловік покійної Юлії Козак, своєї вини не визнав. Така ж позиція й у сестри Святослава – Світлани Кустовецької, яку апеляційний суд визнав співучасницею вбивства. Їхня адвокатка Людмила Петрушина зазначила, що вирок оскаржуватимуть у касаційному суді.

Матір вбитої Ірина Білецька зазначає: цього разу суд взяв до уваги свідчення малолітнього сина Юлії та Святослава, який був свідком вбивства та підтвердив усі звинувачення. Ірина додає, що вироком задоволена.

«Звичайно, задоволена. Моя дитина, хоча там немає вже і кісточки її... Коли ми були на засіданні, а судді в нарадчій кімнаті, дощ йшов: і сонце і дощ – моя дитина плакала. Дякую Житомирському апеляційному суду, їй (Світлані Кустовецькій) дали 12 років, і законно, а те, що частину матеріального відшкодування, то мені головне, щоб убивці були наказані», – коментує матір вбитої Ірина Білецька.

Нагадаємо, суд першої інстанції засудив чоловіка Юлії Святослава Козака на 10 років, а його сестру Світлану Кустовецьку виправдав. Мати загиблої Юлії Козак оскаржувала це рішення в апеляційному суді та просила довічного ув’язнення причетним до вбивства.

Як повідомляв Житомир.info, 19 січня 2018 року у соціальній мережі Facebook бердичівляни розповіли про вбивство молодої жінки: чоловік побив і задушив дружину, матір свого 6-річного сина.

8 червня 2018 пресслужба прокуратури Житомирської області поінформувала про те, що бердичівлянину та його сестрі за вимагання та умисне вбивство Юлії Козак «світить» довічне ув’язнення.

Судові засідання по даній справі у 2019 році: 12 березня та 26 березня розпочались зі слухання свідчень сусідів сім'ї Козак. А на засіданні 14 травня 2019 року судді повторно заслухали висновки медекспертів у справі загиблої бердичівлянки Юлії Козак.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: суд апеляція апеляційний суд вбивство Юлія Козак Бердичів  
Матеріали по темі