Місто

​У Житомирі на Великій Бердичівській, яку капітально ремонтували минулого року, будуть виправляти недоліки

2 September 2021, 16:35

Нерівно встановлені люки, частково стерта розмітка та деформоване дорожнє покриття - такий вигляд сьогодні має ділянка дороги по вулиці Велика Бердичівська від вулиці Довженка до перехрестя з вулицями Жуйка та Льва Толстого.

Водії кажуть: в цілому нова дорога подобається, але є запитання до люків.

«Я думав, що це не новий асфальт. На люки наїжджаєш, люки посередині», - каже водій Володимир.

«Буває пару люків таких, що вони не щільно тримаються і підіймаються, трохи небезпечно, але нормально», - говорить водій Дмитро.

Капітальний ремонт дороги від Довженка до вулиць Льва Толстого та Жуйка почали ще у серпні 2020 року, роботи тривали близько чотирьох місяців. Але, як зазначили у департаменті регіонального розвитку Житомирської ОДА, роботи досі можна вважати невиконаними, адже об’єкт у підрядника не прийняли, технагляд виявив недоліки.

«За результатами огляду даного відрізку дороги інженером технічного нагляду були виявлені недоліки: в покритті асфальтобетонного покриття місцями є деякі нерівності, а також є нерівності в місцях встановлення люків, дорожня розмітка, яку нанесли восени, прийшла у непридатний стан та потребує оновлення, невідновлена цілісність покриття у місцях відбору кернів», - говорить начальник відділу експлуатації, утримання та безпеки дорожнього руху департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА Олександр Бовсунівський.


Ремонт на цій ділянці виконувала київська фірма «МІТТЕЛ» за 22 млн 644 тис. грн. Як запевнили в департаменті, підрядник пообіцяв виправити недоліки до кінця наступного тижня, тобто до 12 вересня. Під час цього перекривати рух транспорту не планують.

«За інформацією підрядної організації, ці недоліки вони зобов'язуються усунути до кінця наступного тижня», - запевняє начальник відділу експлуатації, утримання та безпеки дорожнього руху департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА Олександр Бовсунівський.

Також ми запитали за колійність дороги, яку можна побачити на вулиці Жуйка. Як пояснили в департаменті, якщо у технагляду будуть до цього зауваження, тоді підрядник переробить ділянку дороги.

«Інженер технічного нагляду поїде і перевірить, чи були усунені недоліки, а також перевірить, чи не з'явилися нові недоліки під час експлуатації, тому що підрядник роботи не завершив, об'єкт не передав. Поки всі недоліки не усуне, департамент цей об'єкт не прийме. Якщо якість дорожнього покриття не буде відповідати вимогам, підрядник буде усувати недоліки власним коштом», - наголосив Олександр Бовсунівський.

Нагадаємо, 23 липня 2021 року на вул. Київській біля Свято-Михайлівського собору усували недоліки, які були виявленні після капітального ремонту дорожнього покриття у 2020 році.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці липня 2020 року департамент регіонального розвитку ОДА з третьої спроби провів тендер на капітальний ремонт ділянки Великої Бердичівської від Довженка до вулиць Льва Толстого та Жуйка. Тендер виграло київське ТОВ «МІТТЕЛ» за 22 млн 644 тис. 64,62 грн.

Договір уклали 5 серпня. 26 серпня на Великій Бердичівській у Житомирі почали ремонт цієї ділянки: після демонтажу бордюрів перекрили одну смугу руху.

12 листопада 2020 року заступник міського голови Олександр Шевчук розповідав про хід робіт на Великій Бердичівській та наголошував, що дороблювати її можуть аж до кінця року. Втім 17 грудня 2020 року роботи ще тривали, через що у місті утворювалися затори.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ремонт дорога Велика Бердичівська МІТТЕЛ недолік ДРР  
Матеріали по темі