Влада

Департамент ОДА з третьої спроби провів тендер на капітальний ремонт ділянки центральної вулиці Житомира – виграла «улюблена» фірма

27 July 2020, 12:18

Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації провів тендер на капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Велика Бердичівська (вул. Довженка - перехрестя вул. Льва Толстого та вул. Жуйка) у Житомирі. Очікувана вартість закупівлі становила 23 млн 155 тис. 509 грн 60 коп. Роботи мають бути виконані до 31 грудня 2020 року. Джерело фінансування – місцевий бюджет.

Про це йдеться у закупівлі, опублікованій 24 червня на ресурсі ProZorro.

Участь у торгах взяли дві фірми: ТОВ «Міттел» з пропозицію у 22 млн 644 тис. 64 грн 62 коп. та ТОВ «Блан-Дор» з пропозицію у 22 млн 954 тис. 388 грн 9 коп.

У документації ТОВ «Міттел» тендерний комітет знайшов невідповідності. Замовник опублікував вимогу про усунення порушень, зокрема надати належним чином завірені копії (в деяких випадках нотаріально) актів приймання-передачі майна (спецтехніки, автомобілів) по договору оренди спецтехніки без екіпажу (водія) від 01.03.2019 року та по договору оренди автомобілів від 26.03.2020 року, надати належні копії технічних паспортів на автотранспорт, механізми. Порушення ТОВ «Міттел» мало усунути до 23 липня.Вже 24 липня департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА опублікував намір підписати договір з ТОВ «Міттел».

ТОВ «Міттел» (до 2 квітня 2020 року фірма називалась ТОВ “БК “ЕСЮ Україна”) зареєстроване в Києві по вулиці Юрія Іллєнка, 83-д. Спеціалізується фірма на будівництві житлових і нежитлових будівель, статутний капітал – 1 тис. грн. Власником фірми є Вахнін Євген Миколайович.


Зазначимо, що ТОВ «Міттел» входить до переліку «улюблених» фірм департаменту регіонального розвитку ОДА. 6 травня 2020 року департамент опублікував намір підписати договір вартістю 11,3 млн грн з ТОВ «Міттел» на капітальний ремонт вулиці в Бердичеві, дешевшу пропозицію відхилили й хоча управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області провело моніторинг цієї закупівлі, виявило порушення законодавства й рекомендувало відмітини тендер, департамент ОДА 28 травня 2020 року уклав договір з «Міттел». 14 травня цього року департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА опублікував намір підписати договір вартістю 5,4 млн грн з ТОВ «Міттел» на реконструкцію стадіону в Чуднові, п'ять дешевших пропозицій відхилили. 27 травня департамент підписав з ТОВ «Міттел» договір на капітальний ремонт спортивного майданчика в Кирданівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ степенів Овруцької міської ради, вартість підписаного договору – 5 млн 6 тис. 778 грн 73 коп.

Нагадаємо, це вже третя спроба провести тендер на капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Велика Бердичівська від Довженка до перехрестя Льва Толстого та Жуйка. Перший тендер департамент Житомирської ОДА оголосив 14 квітня. На участь у торгах надійшли пропозиції від трьох компаній: ПрАТ «Хмельницьке ШБУ №56», ТОВ «Міттел» та ТОВ «Київдортехнологія», тоді замовник відхилив всі тендерні пропозиції згідно з законом про публічні закупівлі. Другий тендер департамент регіонального розвитку ОДА оголосив 5 червня, однак торги не відбулися через подання лише однієї тендерної пропозиції від ТОВ «Міттел».

Як повідомляв Житомир.info, в червні 2019 року ПП «Автомагістраль» виграло тендер й проводило капітальний ремонт вулиці Великої Бердичівської на ділянці від майдану Соборного до Старого бульвару за 19,8 млн грн. Наприкінці серпня цього ж року підприємство «Автомагістраль» виграло тендер на капітальний ремонт вулиці Велика Бердичівська від бульвару Старого до вулиці Довженка за 23 млн 106 тис. 526 грн. Але ремонтні роботи відклали на 2020 рік і 27 березня розпочали капітальний ремонт цієї ділянки Великої Бердичівської. Станом на 15 липня від Старого бульвару до вулиці Довженка вже зробили нове дорожнє покриття й за два тижні мали нанести нову розмітку.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дорога тендер ремонт ОДА Велика Бердичівська  
Матеріали по темі