Місто

У Житомирі закінчили капремонт частини вулиці Київської раніше встановлених термінів, а тепер будуть усувати недоліки

9 November 2020, 15:08

У Житомирі будівельники закінчили капітальний ремонт частини вулиці Київської раніше встановлених термінів, втім, на деяких ділянках дороги роботи виконані неякісно.

Про це журналістам Житомир.info 9 листопада розповів заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

За його словами, 10 листопада представники підрядної організації планують зустрітись із замовником робіт – департаментом регіонального розвитку Житомирської ОДА.

«На сьогодні попередньо технічним наглядом виявлено ряд недоліків. Сьогодні, наскільки мені відомо, в облдержадміністрації з цього приводу була нарада. І на завтра запрошений виконавець робіт. Ряд недоліків, які виявив технічний нагляд, будуть обговорювати завтра. Одні із них – це просадка люків в окремих місцях, невеликий відсоток нерівностей. І перехрестя Київської та вулиці Покровської. Завтра підрядна організація, яка виконувала роботи, повинна з замовником вирішити, яким чином ми будемо далі рухатись. По термінах вони вклались, і будемо чекати прийняття робіт», – каже заступник Житомирського міського голови.


Поки на Київській не планують наносити дорожню розмітку, бо спочатку потрібно прийняти роботи. Але після нанесення розмітки на відремонтованій ділянці вулиці з’являться велосмуги.

«Розмітка буде наноситись згідно з проєктом. В проєкті в нас є захисні смуги з обох сторін десь в районі одного метра. Рішення виконавчого комітету прийнято, і в проєктах переглядається, що ліва смуга руху має бути не більше ніж 3 метри. Щодо взагалі нанесення розмітки, то поки не прийнятий об’єкт, і не визначились точно із дефектами або якістю виконання робіт, то лише після того, як повністю буде прийняте дорожнє полотно, то не раніше як за два тижні буде нанесена розмітка», – розповідає Олександр Шевчук.

Підрядна організація також повинна відмити сліди бітуму, який залишився на тротуарній плитці в центрі Житомира.

«По всіх недоліках ми спілкуємось напряму з департаментом регіонального розвитку і директором Хоменко Інною Вікторівною. І щодо бітуму, який рознісся перед нанесенням асфальту, то підрядна організація пообіцяла, а я на власні очі бачив, що вони спробували цей бітум відмити. Сьогодні я зустрівся із технаглядом, і на цьому зауваженні додатково було наголошено. І вони пообіцяли найближчим часом всі ці недоліки постараються (усунути, – ред.) й відмити з плитки (бітум, – ред.)», – каже заступник мера.

Нагадаємо, капітальний ремонт вулиці Київської у Житомирі розпочали 8 серпня від майдану Соборного. На першій ділянці (до вул. Театральної) завершили робити 4 вересня. Тоді ж розпочали ремонт на другій ділянці (від Театральної до Покровської), а вже за тиждень зрізали асфальт правої смуги на третій ділянці, від Покровської до Небесної сотні.

Як повідомляв Житомир.info, на початку літа 2020 департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА проводив тендер на капітальний ремонт вулиці Київської на ділянці від Соборного майдану до вулиці Небесної сотні: 9 червня 2020 року визначили переможця – ТОВ «Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління» з остаточною ціновою пропозицією 21 млн 222 тис. 465 грн 23 коп. 24 червня з фірмою підписали договір, де зазначено, що ремонтні роботи мають бути завершені до 31 грудня 2020 року. 17 липня підряднику перерахували 5 млн 239 тис. 496 грн як оплату придбання необхідних для ремонту матеріалів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дорога ремонт капремонт вул.Київська "Велике будівництво" Шевчук підрядник  
Матеріали по темі