Місто

Пів тисячі глядацьких місць, тренажерна зала та парковка: якою буде майбутня льодова арена у Житомирі

23 September 2021, 15:20

У 2022 році на Корбутівці планують побудували льодову арену. Споруду побудують на умовах співфінансування в рамках президентської програми по будівництву льодових палаців спорту.

«Федерація хокею України планує, що з державного бюджету виділять 4-5 мільярда грн – це на будівництво приблизно 19 хокейних арен по містах України. Сьогодні ми прийняли рішення по виділенню земельної ділянки, заклали у програму фінансування, що дає можливість робити прив'язку ескізного проєкту за місцем розташування цієї арени, а також ми можемо оголосити тендер. Після прийняття державного бюджету на наступний рік, ми плануємо, що навесні ми отримуємо фінансування. Це буде співфінансування по програмі 90/10. Така арена коштуватиме приблизно 125 -150 млн грн. Арена передбачає: стандартне хокейне поле для заняття хокеєм і фігурним катанням, близько 500-700 глядацьких місць, 8 роздягалень, тренажерний зал та інші приміщення, які потрібні», - говорить Житомирський мiський голова Сергій Сухомлин.


Під час сесії показали попередній ескізний проєкт майбутньої льодової арени. На виготовлення проєктно-кошторисної документації планують витратити 500 тис. грн.

«Орієнтовно з лівої сторони буде розташовано близько сто паркомісць. Льодова арена повністю вписується в масштаби земельної ділянки. Адреса: Чуднівська, 101А, між «Музеєм каменю» та «Житомирською політехнікою», - розповідає начальник управління капітального будівництва Житомирської міської ради В’ячеслав Глазунов.

Після звершення будівництва у Житомирі відкриють відділення хокею з шайбою при Дитячо-юнацькій спортивній школі.

Нагадаємо, в липні цього року заступник керівника Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко заявив про початок нового проєкту будівництва хокейних льодових арен, в яких можна буде займатися фігурним катанням і хокеєм. Орієнтовна вартість будівництва 19 льодових арен у регіонах становить 5,4 млрд гривень, з яких з державного бюджету буде виділено фінансування в розмірі 4,7 млрд.

Як повідомляв Житомир.info, 9 вересня 2021 року голова обласної ради Володимир Федоренко розповідав спортсменам, що завдяки програмі президента «Велике будівництво» та підтримці Уряду на Житомирщині може з’явитися льодова арена та крита спортивна арена на 5 тисяч місць.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: льодова арена сесія будівництво  
Матеріали по темі