Місто

Який вигляд матимуть новорічні декорації та фотозони у Житомирі, на які планують витратити майже мільйон

12 November 2021, 18:57

У Житомирі до новорічних свят планують закупити декорації та фотозони на 975 тис. грн. Який вигляд вони матимуть та де їх встановлять 12 листопада розповіла головна архітекторка Житомира Ольга Бронштейн.

«Фотозона буде в нас на Новому бульварі, будуть великі цифри 2022 рік, також буде фотозона «Космонавт на планеті» в кінці Нового бульвару біля «Чорного тюльпану». В кожному місті є своя родзинка, точка тяжіння і своя історія. Житомир багатий тим, що це космічне місто. Тут жило багато людей, які пов’язані з космічною тематикою, тут у нас народився Сергій Корольов, на його честь є майдан, в нас є вул. Гагаріна та вул. Ціолковського. Саме тому ми обрали космонавта, яскраву та велику фігуру, поряд з якою можна буде сфотографуватися. Це буде наша фішка, якої не буде в жодному місті. На Михайлівській всього достатньо, там будуть новорічні парасольки, ялинка, гобопроектор, який подарує гарний настрій та віртуальне зображення. Ми хочемо розрядити Михайлівську, бо ми бачимо, що особливо на свята, це замала вулиця для мешканців, тому віримо, що люди вже зможуть святкувати, йти та отримувати гарний настрій на Новий бульвар, тому акцент робимо саме на ньому», — розповідає головна архітекторка Житомира Ольга Бронштейн.


Ще кілька вулиць міста планують прикрасити консолями з імітацією сонячної системи та планет.

«Ми будемо прикрашати вул. Театральну, вул. Київську до універмагу, Соборну площу та вул. Велику Бердичівську. В цьому році на опорах будуть цікаві елементи у вигляді геометричних фігур з космічною тематикою», — каже Ольга Бронштейн.

За словами Ольги Бронштейн, фудкорт цього року хочуть облаштувати на вул. Пушкінській.

«Якщо не буде червоної зони, фудкорт буде на вул. Пушкінській. На майдані Корольова хочемо встановити декілька будиночків з сувенірами», — говорить Ольга Бронштейн.

Встановити декорації та фотозони планують не пізніше 10 грудня.

Зазначимо, 9 листопада управління культури Житомирської міської ради оголосило закупівлю на послуги з організації та проведення новорічних і різдвяних свят вартістю 568 тис. грн, а також закупівлю на придбання 2 520 новорічних подарунків вартістю 130 тис. грн (за один подарунок управління готове заплатити 51 грн 60 коп.). Тобто цьогоріч управління культури на новорічне святкування готове заплатити з міського бюджету 1,54 млн грн, що майже вдвічі дорожче, ніж минулого року.

Нагадаємо, минулого 2020 року управлінню культури Житомирської міської ради новорічне святкування обійшлося в понад 840 тис. грн: ПП «ТД «Солодкий світ» замовник заплатив 398 тис. грн за 4 тисячі новорічних подарунків (вартість одного пакунку - 100 грн), ФОПу Анатолію Галицькому замовник заплатив 290 тис. грн за організацію новорічних та різдвяних свят у місті. Ще 153 тис. грн з міського бюджету заплатили підприємцю Вадиму Яворському за світильники та освітлювальну арматуру.

Як повідомляв Житомир.info, Житомир зустрічав Різдво-2021 та Новий рік без ярмарку та концертів, а головна новорічна ялинка була не на майдані Корольова, а на Михайлівській – велика ялина, яка росте біля фонтану.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Новий рік фотозона Михайлівська архітектор  
Матеріали по темі