Суспільство

Українці почали витрачати «ковідну тисячу», в пріоритеті – кінотеатри та книжкові магазини

20 December 2021, 15:15

Найчастіше українці витрачають «ковідну тисячу» на кіно, книги та театр.

Про це 20 грудня в Telegram повідомляє міністр культури Олександр Ткаченко.

«З’явилися перші статистичні дані по використанню «Ковідної тисячі» з програми «єПідтримка». Перші три місця по використанню грошей – саме у культури та креативних індустрій. Щодо градації. На 1-му місці очікувано – кінотеатри. На 2-му – з невеличким відривом – книжкові крамниці. На третьому – театральні продюсерські агентства. Також на 6-му музикальні групи, на 10-му – виробництво та дистрибуція відеофільмів, на 11-му – туристичні атракції та шоу», - повідомив міністр.

Ткаченко зауважує, що у в списку витрачених «ковідних тисяч» немає музеїв.

«Нагадую всім працівникам музейної справи про таку важливу річ, як промоція своїх закладів. А українців закликаю обрати для свого дозвілля і похід в музей також», - наголосив Олександр Ткаченко.

Нагадаємо, витратити «ковідну тисячу» дозволили лише на певні сфери й тільки протягом чотирьох місяців.

Як отримати тисячу гривень за вакцинацію та на що її хочуть витратити житомиряни дивіться у сюжеті

Як повідомляв Житомир.info, 15 листопада 2021 року президент Володимир Зеленський записав відеозвернення та повідомив, що українці, щеплені двома дозами вакцини проти COVID-19, незабаром зможуть отримати від держави по 1 тис. грн.

На засіданні Уряду 17 листопада прем’єр-міністр Денис Шмигаль пояснив, хто отримає тисячу гривень за вакцинацію і на що її можна витратити: кошти будуть виплачені на віртуальні платіжні картки через «Дію», ними можна буде оплатити квитки в кінотеатри, в театри, на концерти, витратити на заняття спортом та подорожі Україною потягом або літаком. Згодом до переліку додали книжкові магазини.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вакцинація щеплення сертифікат Ткаченко Мінкульт  
Матеріали по темі