Місто

У Житомирі організовують безкоштовні курси для підлітків: розкажуть про етикет та навчать правильно користуватися соцмережами

26 January 2022, 16:58

У Житомирі започатковують курси для підлітків, на яких розкажуть про розмовний та столовий етикет, а також навчатимуть правильно користуватися соцмережами.

Про це 26 січня повідомила пресслужба Житомирської міської ради з посиланням на інформацію управління культури.

«Управління культури міської ради започаткувало серію навчальних курсів для підлітків, які стартують 1 лютого. Безоплатні заняття призначені для підлітків віком 12-16 років. Юним житомирянам розкажуть про розмовний та столовий етикет, а також як правильно користуватись такими платформами як: Instagram, TikTok,YouTube та Facebook», – йдеться у повідомленні.

Начальниця управління культури міської ради Ілона Колодій переконана, що заняття будуть корисні для підлітків.

«Навчальні заняття будуть корисні усім підліткам, котрі прагнуть всебічно розвиватися та бути цікавою особистістю в сучасному суспільстві», – зазначає Ілона Колодій.

Група учасників формується в кількості – 15-20 осіб.

Адреса: Дім української культури (вул. Велика Бердичівська, 61/18).

Детальна інформація за телефоном: 097 972 12 44

Зображення з сайту міськради

Зазначимо також, що Дім української культури на своїй Facebook-сторінці 14 січня повідомляв про набір дітей у студію естетичного виховання «BABY STAR».

На заняття запрошують дітей трьох вікових категорій:

• молодша група – від 5 років;
• середня група – від 9 років;
• старша група – від 13 років.

У курс навчання входять такі предмети: фінансова абетка, етикет, акторська майстерність, фото клас, ритміка та пластика, рукоділля.

Більш детально – тут

Як повідомляв Житомир.info, з 9 листопада 2021 року в Домі української культури в Житомирі стартував безкоштовний експрес-курс «Прокачай українську».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: курси правила етикету Дім української культури  
Матеріали по темі