Події

Прокуратура програла апеляцію щодо визнання недійсним договору між управлінням Житомирської міської ради і підрядником, який будує дитсадок на Богунії

27 January 2022, 11:43

Житомирська прокуратура в апеляційній інстанції програла суд щодо визнання недійсним договору від 15 грудня 2020 між управлінням капітального будівництва Житомирської міської ради і підрядником ПРБФ «Комунальник», який з 2014 року будує дитсадок №32 на Богунії (вул. Коновальця, 10, раніше вул. Якубовського, 10).

Відповідна постанова Північно-західного апеляційного господарського суду (м. Рівне) від 12 січня 2022 року оприлюднена в реєстрі судових рішень.

Даною постановою апеляційний суд скаргу заступника керівника Житомирської обласної прокуратури на рішення Господарського суду Житомирської області від 1 жовтня 2021 року у справі №906/578/21 залишив без задоволення, а рішення першої інстанції залишив без змін.

Ця постанова набрала законної сили з дня її прийняття.

Нагадаємо, прокуратура вимагала визнати недійсними результати закупівлі і договір на 7,8 млн грн, за яким мали добудувати дитсадок №32 у Житомирі. Але 1 жовтня 2022 року господарський суд Житомирської області своїм рішенням відмовив прокуратурі в задоволенні позову.

Зазначимо, що реконструкція житомирського садочка №32 триває сьомий рік поспіль. В управлінні капітального будівництва зазначали, що станом на середину травня 2021 року заклад був готовий на 99%. Уже тоді, у травні, батькам пропонували записуватися в електронну чергу. Втім наприкінці літа повідомили, що дитсадок не відкриють до початку навчального року, бо ремонтні роботи ще тривають.

Як повідомляв Житомир.info, в серпні 2013 року тодішній мер Житомира Володимир Дебой розповідав, що за кошти міста виготовлена проєктно-кошторисна документація по відновленню дитсадка №32, вартість його реконструкції тоді оцінювали в 12,7 млн грн. Перший тендер на реконструкцію дитсадка, в якому перемогла фірма «Комунальник», провели ще за часи мера Дебоя.

У січні 2014 року управління капітального будівництва Житомирської міськради провело тендер на закупівлю робіт з реконструкції приміщень дитсадка №32, що на вулиці Коновальця (раніше – Якубовського), переможцем якого стала приватна ремонтно-будівельна фірма «Комунальник». У листопаді 2015 року тодішній голова Житомирської ОДА Сергій Машковський відвідав дитсадок №32 у Житомирі, де за 11,4 млн грн державних коштів та 1,2 млн грн коштів місцевого бюджету розпочалася реконструкція будівлі. 20 листопада 2015 через затягування ремонтних робіт губернатор пригрозив замінити підрядника і дав виконавцю робіт 2 тижні, щоб наздогнати терміни.

У березні 2016 року тодішній заступник мера Житомира з гуманітарних питань Матвій Хренов підтвердив інформацію про те, що до міської ради зверталися різні благодійні організації, які мали намір вкласти кошти у садочок № 32, відреставрувати та відкрити його зі збереженням профілю.

У грудні 2019 року на ProZorro з’явилося повідомлення, відповідно до якого управління капітального будівництва Житомирської міської ради мало заплатити ще 15 млн 986 тис. 465 грн ПРБФ «Комунальник» за реконструкцію приміщень дошкільного навчального закладу №32 по вулиці Коновальця,10 в місті Житомирі.

У липні 2020 року підрядник виконував оздоблювальні роботи всередині та займався благоустроєм на території садочку №32. Тоді ж журналістам повідомили, що заклад планують відкрити у вересні 2020 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дитсадок ДНЗ №32 Коновальця Якубовського позов суд УКБ Комунальник  
Матеріали по темі