Влада

​Влада Житомира вже почала готуватись до Великодня

28 January 2022, 16:52

Відповідне розпорядження «Про затвердження складу робочої групи з підготовки та проведення свята «Великдень» у Житомирі» від 28 січня опубліковане на сайті Житомирської міської ради.

«З метою сприяння розвитку народної творчості та збереження національних традицій, вірування у загальнолюдські цінності та любові до своєї країни, на виконання рішення Житомирської міської ради від 24.12.2020 «Про затвердження комплексної цільової програми «Культурний простір Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2021-2023 роки. 1. Затвердити склад робочої групи з підготовки та проведення свята «Великдень» у Житомирі згідно з додатком…», - йдеться у розпорядженні.До робочої групи окрім представників влади увійшли директори музеїв, музичних шкіл, мистецтвознавці, представники громадських організацій.

Цьогоріч дата православного Великодня 2022 припадає на 24 квітня. Католики і деякі протестанти відзначать Великдень у 2022 році на тиждень раніше – 17

Як повідомляв Житомир.info, у 2021 році 27 квітня працівники комунальних підприємств почали прикрашати пішохідну вулицю Михайлівську до Великодніх свят. 28 квітня екссекретар Житомирської міськради розкритикувала у своєму допиту у Facebook декоративні пасхальні яйця на Михайлівській та назвала їх холодними металевими «одоробалом». В управлінні культури прокоментували новий декор на Михайлівській у Житомирі та розповіли, що сталося з попередніми писанками.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Великдень підготовка розпорядження робоча група  
Матеріали по темі