Місто

​У Житомирі усі учні повертаються до очного навчання

17 February 2022, 15:55

У Житомирі з понеділка, 21 лютого, учні 1-11 класів повертаються до очного навчання.

Про це 17 лютого повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

«З понеділка, 21 лютого, учні 1-11 класів житомирських шкіл повертаються до очного навчання. Таке рішення ухвалили сьогодні на позачерговому засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС», - йдеться у повідомленні.

«Враховуючи те, що статистика захворювань на коронавірусну інфекцію та ГРВІ серед дітей пішла на спад, рекомендуємо закладам загальної середньої освіти з наступного понеділка відновити очне навчання для всіх класів», - сказала в.о. начальника управління охорони здоров'я міської ради Ірина Шкап.

Також відновлюється робота в очному режимі для дітей позашкільних закладів освіти, мистецьких шкіл та спортивних закладів.

Нагадаємо, 16 лютого 2022 на виконкомі заступниця міського голови Марія Місюрова повідомила, що захворюваність на коронавірус та грип серед дітей почала знижуватися, тож у школах планують відновити очне навчання уже з 21 лютого.

Як повідомляв Житомир.info, 27 січня 2022 року міська комісія ТЕБ та НС вирішила з 31 січня перевести учнів 1-11 класів житомирських закладів освіти на дистанційне навчання. 3 лютого дистанційне навчання школярів вирішили продовжити до 14 лютого.

10 лютого заступниця міського голови Марія Місюрова повідомила, що з 14 лютого житомирські школи №16, 19, 30, 35 і міський колегіум відновлюють очне навчання для 1-4 класів. У всіх інших закладах загальної середньої освіти продовжили дистанційне навчання ще на тиждень, тобто до 18 лютого.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: школа освіта навчання очне навчання дистанційне навчання карантин коронавірус грип  
Матеріали по темі