Місто

​У Житомирі призупиняється навчальний процес, бо вчителі зайняті допомогою захисникам

12 March 2022, 10:38

У Житомирі з 14 березня призупиняється навчальний процес, бо вчителі зайняті допомогою захисникам. Діти можуть вчитись по телеуроках на онлайн матеріалах.

Про це 12 березня повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

«До уваги школярів та їхніх батьків! З понеділка, 14 березня, процес навчання призупиняється! Коли освітній процес буде розпочато, повідомимо пізніше. Працівники освіти зараз виконують інші задачі та завдання, в умовах воєнного стану. Як от: приготування обідів для наших захисників і ТРО та для тих, хто потребує опіки; чергують у закладах освіти; допомагають із гуманітарною допомогою… Освітяни, за можливості та за доступу до інтернету, можуть зорганізовувати дистанційне навчання для своїх учнів. Діти можуть використовувати телеуроки та навчальні матеріали онлайн. Наприклад, розміщені на платформі «Оптіма»: https://mon.gov.ua/.../bezplatne-navchannya-u-shkoli... По завершенню воєнного стану, весь навчальний матеріал буде надолужено», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Міносвіти ініціює скасування в 2022 році ДПА, ЗНО та вступних іспитів.

Як повідомляв Житомир.info, вранці 24 лютого 2022 Путін почав війну з Україною: близько 5:00 розпочалися ракетні обстріли військових об'єктів по всій Україні та уздовж кордону – від Луганська до Житомира. 25 лютого МОН рекомендувало призупинити навчальний процес та оголосити двотижневі канікули у всіх закладах освіти.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: освіта навчання війна МОН школа  
Матеріали по темі