Місто

З Житомира продовжують відправляти закордон важкохворих дітей, а в школах громади готові відновити дистанційне навчання

18 March 2022, 20:27

З Житомира продовжують відправляти закордон важкохворих дітей та родини військових, надавати гуманітарну допомогу іншим містам та готуються з наступного тижня відновити дистанційне навчання у школах.

Про це у вечірньому зверненні 18 березня повідомив мер Житомира Сергій Сухомлин.

«День пройшов спокійно, хоча ми бігали зверху вниз і знизу вверх (в укриття), але більш-менш ситуація нормальна, дякує ЗСУ за такий спокій. Вчора ми відправили дітей, яких зібрали зі всієї області, важкохворих, з різними захворюваннями, в Голландію. Завтра ми відправляємо дітей наших військових з різних підрозділів Житомира в Австрію. Дякую за це Вадиму і Ігорю Ліскі, нашому посольству в Австрії. В нормальних умовах будуть знаходитися ці сім’ї і головне – у безпеці, повне медичне страхування, харчування, проживання – все безкоштовно», - сказав Сергій Сухомлин.

Мер Житомира також подякував герою – простому водію, який під обстрілами «градів» зміг довести 10 тонн гуманітарної допомоги, зібраної житомирянами, до оточеного міста Славутич. А вже завтра з Житомира збираються відправити 20 тонн гуманітарної допомоги на Чернігів. Також Сергій Сухомлин попередив житомирських школярів, що з 23 березня починається дистанційне навчання.

«Вибачте, «шара» закінчується, з середи (23 березня) ми починаємо дистанційне навчання, потроху переходимо до нормального, мирного життя. В нас також починають працювати підприємства і дітям також треба починати ходити в школу», - наголосив мер Житомира.

Нагадаємо, у вечірньому зверненні 17 березня мер Житомира спрогнозував, що війна, яку росія розв’язала проти України, може завершитися через кілька тижнів.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі з 14 березня 2022 року був призупинений навчальний процес, бо працівники освіти виконували інші задачі та завдання в умовах воєнного стану.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Сухомлин допомога освіта школа  
Матеріали по темі