Влада

Міська влада не має важелів впливу на ціни в житомирських магазинах та на ринках, – Сухомлин

1 April 2022, 17:43

Міська влада не має важелів впливу на формування цін на продукти у магазинах і на ринках Житомира, хоч харчі та інші товари суттєво подорожчали у період воєнного стану.

Про це у програмі «Тема дня» на Житомир.info 1 квітня говорив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Мер зазначив, що частково підвищення цін є обґрунтованим.

«Ми не маємо ніякого впливу, ми не можемо ніяк, у нас нема таких засобів і повноважень, щоб контролювати і знижувати ціни. Але ми всі розуміємо, що трошки долар подорожчав, якщо імпортний продукт. Наприклад, картонний комбінат наш житомирський частину часу стояв, не відвантажував ті ж лотки для яєць, хтось завозив імпортний лоток, він набагато дорожчий, тому ціна вища. І так багато-багато… Тут треба час для того. Закінчиться війна, і все ввійде у нормальне русло», – зауважив мер.

Повний ефір програми «Тема дня» на Житомир.info з міським головою Сергієм Сухомлиним – тут

Нагадаємо, у зверненні від 10 березня Головне управління ДПС у Житомирській області закликало громадян повідомляти про необґрунтоване завищення цін або відмову в розрахунку карткою.

25 березня пресслужба ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області інформувала, що спеціалісти моніторять ціни на продукти в Житомирській області, аби не допустити необґрунтованого підвищення цін у період воєнного стану. Зокрема, 25 березня обстежили 35 торговельних точок та зафіксували помірне зниження цін.

Як повідомляв Житомир.info, 7 березня 2022 року Кабінет міністрів ухвалив рішення, яке дозволяє обласним військовим адміністраціям спільно з Нацполіцією та Держлікслужбою здійснювати контроль за цінами на соціально значущі продукти харчування, ліки та паливо. Бюро економічної безпеки зверталося до українського бізнесу із застереженням щодо необґрунтованого завищення цін на проживання, послуги та товари і радило громадянам повідомляти про такі випадки за допомогою телеграм бота https://t.me/StopOverpriceBot.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: продукти ціна ринок магазин воєнний стан  
Матеріали по темі