Суспільство

Внаслідок російських обстрілів 71 заклад освіти Житомирської області зазнав пошкоджень, - керівник ОВА

8 April 2022, 20:44

Територія Житомирської області звільнена від окупантів, але війна залишила після себе свій страшний відбиток у кожній сфері й галузі. Зокрема, в освітньому напрямку – 71 заклад освіти області зазнав пошкоджень.

Про це 8 квітня повідомив керівник обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

Зазначається, що внаслідок обстрілів зазнали пошкоджень:

36 закладів середньої освіти – 35 шкіл було пошкоджено та 1 цілковито зруйновано (Житомирський ліцей №25);

22 садочки;

3 заклади позашкільної освіти;

6 закладів професійно-технічної освіти;

2 фахової передвищої та 2 вищої освіти.

«Зараз навчання проводиться в онлайні. Але, впевнений, що спільно з Державою та міжнародною спільнотою ми відбудуємо, відремонтуємо кожний з них, тому що наші діти чекають на мирне небо і зустрічі друзів, яких так давно не бачили. Докладемо максимум зусиль для розв’язання всіх проблемних питань, які принесла нам війна», - наголосив Віталі Бунечко.


Нагадаємо, 14 березня керівник ОВА інформував, що від початку війни внаслідок бомбардування російськими військами Житомирщини пошкоджено 36 навчальних закладів, два з них практично зруйновано.

Як повідомляв Житомир.info, за 40 днів війни, яка почалася 24 лютого 2022 року, по Житомирській області було завдано 88 ракетно-бомбових ударів, 54 людини загинули, серед них – 4 дітей, 66 громадян були травмовані, зруйновано та пошкоджено 375 будівель.

Вдень 4 квітня 2022 року керівник ОВА Віталій Бунечко повідомив, що на території Житомирської області російських окупаційних військ вже немає.

Оперативну інформацію щодо війни українців з російськими окупантами станом на 8 квітня 2022 року читайте тут

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: війна освіта школа Бунечко навчальний заклад 
Матеріали по темі