Влада

Президент офіційно скасував весняний призов, а звільнення у запас строковиків буде не раніше оголошення демобілізації

12 April 2022, 12:36

Президент України Володимир Зеленський офіційно скасував весняний призов, який мав проводитись у квітні-червні 2022 року.

Відповідний указ президент підписав 11 квітня.

Також внесені зміни щодо звільнення у запас військовослужбовців строкової служби: військовослужбовців-строковиків, які вислужили встановлені строки строкової військової служби, звільнятимуть у запас у квітні – червні 2022 року, але не раніше оголошення в установленому порядку демобілізації (виділені зміни внесені указом).

Зазначені зміни внесені в підписаний 30 грудня 2021 року указ президента, у якому визначаються терміни проведення щорічних чергових призовів громадян України на строкову військову службу, звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили строки такої служби, та порядок виконання заходів, пов’язаних із підготовкою та проведенням чергових призовів у 2022 році.

Нагадаємо, 7 квітня Міноборони за інформацією Генерального штабу Збройних Сил України інформувало, що у 2022 році не проводитиметься весняний призов на строкову військову службу до Збройних Сил та інших військових формувань.

Як повідомляв Житомир.info, ввечері 24 лютого 2022 року президент України Володимир Зеленський своїм указом оголосив загальну мобілізацію по всій країні.

Житомирський обласний ТЦК та СП 31 березня оприлюднив роз’яснення щодо вручення повісток на вулицях і блокпостах та чотирьох хвиль мобілізації.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: президент призов ЗСУ демобілізація військовий строкова служба 
Матеріали по темі