Місто

​Мер Житомира розповів про роботу над методикою компенсації втраченого житла і про необхідність переходу міста на альтернативні джерела енергії

13 April 2022, 20:58

У традиційному вечірньому зверненні 13 квітня мер Житомира Сергій Сухомлин поділився напрацюваннями сьогоднішнього дня. Зокрема, він розповів про нараду з Офісом президента щодо відпрацювання методики компенсації людям, які втратили своє житло, а також про розмову з Нафтогазом з приводу відмови від російських газу та нафти та необхідності переходу на альтернативні джерела енергії.

«Ми продовжуємо працювати і робити усе, щоб відновити мирне життя в нашому місті. Сьогодні була нарада з Офісом президента, пропрацювали усі питання, що потрібно зробити, як в тих областях якомога швидше перейти до мирного життя, щоб запрацювала економіка, підприємства. Сьогодні ще відпрацьовували методику компенсації людям, які втратили житло. Я думаю, що найближчим часом вона буде прийнята і держава вже зможе розпочати процедури з компенсації. Щойно завершив спілкування з Нафтогазом України. Дуже добре, що європейські країни відмовляються від російських енергоносіїв. Зрозуміло, що ця процедура буде зроблена не за місяць чи навіть за рік, а за кілька років. Але це означає, що можливо і транзиту через українську ГТС не буде. І чи буде цей газ, чи не буде – це вже питання інше. Але потрібно затягти пояси і зробити усе, щоб відмовитися від газу та російської нафти. Україна теж має це прийняти, бо усі ці газові і нафтові долари спонсорують зараз війну і вбивають наших хлопців і дівчат та мирних мешканців в україні. Тому поставлене завдання якнайшвидше перейти на альтернативні джерела енергії і щоб місто було забезпечене теплом», - розповів мер Житомира.

За словами Сергія Сухомлина, російські телеканали продовжують розповідати про Житомир та намір відмовитись від російської мови у школах, що є свідченням того, що ми усе робимо правильно.

Також мер Житомира нагадав про збір посилок від рідних для бійців 95 бригади і про можливість передати цим же транспортом посилки військовим з 30 бригади. Посилки приймають у школі №6 до 18.00 четверга. Вантажівка виїжджає на передову в п’ятницю.

Нагадаємо, 13 квітня мер Житомира поспілкувався з біженцями та розповів про різницю між ними та тими, що приїхали до Житомира в 2014.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: мер Сухомлин війна звернення втрачене житло біженець Нафтогаз джерела енергії  
Матеріали по темі