Політика

В Житомирській міськраді з фракції ОПЗЖ вийшли ще два депутати

14 April 2022, 14:19

В Житомирській міській раді з фракції партії «Опозиційна платформа – За життя» вийшли ще два депутати – Сергій Колесник та Світлана Півоварова.

Про це в інтерв’ю 14 квітня 2022 року повідомив мер Житомира Сергій Сухомлин.

«Два депутати ще кілька тижнів тому принесли заяви про вихід з фракції і про вихід з партії ОПЗЖ, це Світлана Півоварова і Сергій Колесник. Ці два депутати працюють з першого дня війни, як і Юрій Юзвинський (керівник комунальної інспекції з благоустрою – ред.), який стане депутатом міської ради замість Самборського», - сказав Сергій Сухомлин.

Після виходу з фракції двох депутатів там залишилися лише Наталія Леонченко і Василь Кучик.

Повністю інтерв’ю з мером Житомира читайте тут

Нагадаємо, вранці 8 березня мер оприлюднив інформацію, що депутат міської ради від ОПЗЖ Юрій Самборський заховався на Волині, в місті Любомль. Ввечері цього ж дня Самборський виклав у Facebook своє фото на майдані в Житомирі з карематами у багажнику і заявив, що він займався гуманітарною допомогою, але після розмови з мером вранці 9 березня написав заяву на складання депутатських повноважень.

Від початку каденції Житомирської міської ради восьмого скликання у фракції ОПЗЖ було шість депутатів:

Наталія Леонченко, викладач КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства», в міську раду попереднього скликання була обрана від Опозиційного блоку;

Василь Кучик, директор ТОВ «Будінвест-КВК», в міську раду попереднього скликання був обраний від Опозиційного блоку;

Юрій Самборський, керівник відділу логістики ФОП «Самборський А.А.»;

Світлана Півоварова, директор приватного підприємства «КВЖРЕП № 8»;

Сергій Колесник, начальник КП «АТП 0628» Житомирської міської ради, в міську раду попереднього скликання був обраний від Опозиційного блоку;

Сергій Гринчук, лікар обласного онкологічного диспансеру.

На сесії 4 листопада 2021 року стало відомо, що депутата Сергія Гринчука, фігуранта справи про продаж безкоштовних ліків пацієнтам онкодиспансеру, виключили з фракції ОПЗЖ.

Як повідомляв Житомир.info, 19 березня 2022 року Рада національної безпеки і оборони України вирішила призупинити будь-яку діяльність низки політичних партій на час воєнного стану, а саме: «Опозиційна платформа – За життя», «Партія Шарія», «Наші», «Опозиційний блок», «Ліва опозиція», «Союз лівих сил», «Держава», «Прогресивна соціалістична партія України», «Соціалістична партія України», партія «Соціалісти», «Блок Володимира Сальдо».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада фракція ОПЗЖ  
Матеріали по темі