Суспільство

Житомирську трасу розчистили і рух на Київ відновили, але вантажівки поки їдуть обхідними шляхами

18 April 2022, 11:54

На Житомирській трасі відновлено сполучення зі столицею.

Про це 18 квітня повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

«Сьогодні зранку поблизу Стоянки автівки рушили новозбудованою тимчасовою переправою через річку Ірпінь, працює вона й у напрямку Житомира і Києва. Це один з тих напрямків де критично важливо було швидко відновити транспортний зв'язок, адже ще в перші дні російського вторгнення міст підірвали й сполучення зі столицею було розірвано. Практично з перших днів після звільнення Київщині Укравтодор розпочав працювати на критично важливих об'єктах. Пріоритетною в регіоні стала Житомирська траса, де не лише зруйнована інфраструктура, але й сама траса була полем битви. Тому оперативно почали розчищати трасу, і паралельно будувати тимчасову об'їзну дорогу», - йдеться у повідомленні.

Дорожники у кооперації з військовими за 13 днів звели тимчасову білощебеневу дорогу з переправою через річку Ірпінь та встановили дорожні знаки.

«Дорогою можуть користуватись переважно легкові та маловантажні авто. Тому великоваговий транспорт поки буде користуватись вже наявними обхідними шляхами. Зазначу, що це тимчасове рішення, адже паралельно ведуться роботи з демонтажу зруйнованого мосту, і вже за кілька місяців плануємо побудувати та відкрити один проїзд новим мостом на трасі М-06», - повідомив міністр.

Нагадаємо, 12 квітня на Житомирській трасі продовжували демонтувати підірваний міст поблизу села Стоянка та зводять тимчасову переправу.

Як повідомляв Житомир.info, вранці 26 лютого 2022 року Укравтодор інформував, що на міжнародній автотрасі Київ – Чоп, на відрізку від Києва до Житомира, підірваний міст поблизу села Стоянка. Наприкінці березня російські окупанти відступили від Житомирської траси, але проїхати нею від Києва до Житомира було неможливо – рашисти залишили на дорозі міни і загиблих.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: траса М06 Кубраков міст Мінінфраструктури 
Матеріали по темі