Місто

У Житомирі і на трасі Київ – Чоп з 16 травня знову запрацюють камери автофіксації порушень ПДР

14 May 2022, 17:57

З початком повномасштабної війни у містах та на автошляхах України були вимкнені камери автоматичної фото- та відеофіксації порушень правил дорожнього руху. Однак з понеділка, 16 травня, вони відновлять свою роботу.

Про це 14 травня повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

«Фіксація порушень в автоматичному режимі повертається. Війна внесла багато корективів до нашого звичного життя. З початку війни були вимкнені камери автоматичної фіксації здебільшого із стратегічною метою. Але в час війни не варто забувати про безпеку дорожнього руху, адже недотримання ПДР також продовжує щодня вбивати наших громадян. А перевищення швидкості залишається однією з основних причин ДТП з травмованими та загиблими. Система автоматичної фіксації вже відмінно себе зарекомендувала та довела свою ефективність до війни. Й наразі готова повернутись до роботи», – написав Білошицький.

Він зазначив, що з 16 травня на автомобільних дорогах міст Київ, Біла Церква, Вінниця, Кривий Ріг, Суми, Житомир, Хуст, Мукачево, Івано-Франківськ, Полтава, Тернопіль, Хмельницький, Кропивницький, Одеса, Кременчук, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Луцьк, Львів та Київської, Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської областей запрацюють прилади фіксації правопорушень, які контролюватимуть дотримання вимог ПДР в автоматичному режимі.

Наразі запрацюють 128 камер, які розташовані у 20 містах та 10 областях.

У коментарях Олексій Білошицький надав дивіться перелік адрес, де запрацюють камери. У Житомирі таких дві, на трасах на території області – шість.

м. Житомир (2 прилади контролю)

• Чуднівський міст напрямок спрямування приладу вул. Качинського

• вул. Перемоги, 86 напрямок спрямування приладу вул. Миколи Сціборського

Житомирська область (6 приладів контролю)

• на 94 км+461 автодороги M-06 напрямок спрямування м. Київ

• на 94 км+686 автодороги M-06 напрямок спрямування м. Житомир

• на 97 км+297 автодороги M-06 напрямок спрямування м. Київ

• на 97 км+627 автодороги M-06 напрямок спрямування м. Житомир

• на 158 км+305 автодороги M-06 напрямок спрямування м. Рівне

• на 174 км+632 автодороги M-06 напрямок спрямування м. Житомир

Як повідомляв Житомир.info, в липні 2021 року на п’яти ділянках траси Київ – Чоп у Житомирській області запрацювали камери фіксації порушень ПДР. А на початку серпня 2021 у Житомирі на Чуднівському мосту та на вулиці Перемоги, 86 також встановили камери автоматичної фіксації порушень ПДР. Тоді у міськраді не змогли повідомити дати, коли вони запрацюють, проте зазначили, що такі камери фіксації порушень ПДР мають з'явитися ще на 11 ділянках у місті.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: камера ПДР відеофіксація швидкість відеокамера Чуднівський міст вул. Перемоги  
Матеріали по темі