Влада

Житомирській області виділили 1,5 млн грн на виплати власникам житла, які безоплатно розміщували переселенців у травні

11 July 2022, 11:47

З резервного фонду державного бюджету регіонам виділено 36,5 млн грн для покриття витрат за травень 2022 року на компенсацію за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану.

Відповідне розпорядження Кабінет міністрів ухвалив 7 липня 2022 року.

«З метою покриття витрат за травень поточного року за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану, виділити обласним державним адміністраціям для відповідних обласних військових адміністрацій і Міністерству розвитку громад та територій для Київської міської державної адміністрації (Київської міської військової адміністрації) 36 553 620 гривень згідно з додатком. Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету», - йдеться у документі.

У розподілі зазначається, що Житомирська обласна військова адміністрація отримає 1 млн 564 тис. 365 грн.


Нагадаємо, з резервного фонду державного бюджету для компенсації витрат за квітень за безоплатне розміщення внутрішньо переміщених осіб виділили 50 млн 616 тис. 450 грн, з них Житомирській області – 5 млн 918 тис. 760 грн.

Як повідомляв Житомир.info, 11 березня 2022 року Уряд ухвалив постанову щодо відшкодування комунальних витрат бюджетам громад, які безкоштовно прийматимуть переселенців. 20 березня пресслужба Міністерства розвитку громад та територій інформувала про те, що власники житла, які безкоштовно прихистили внутрішньо переміщених осіб отримають гарантовану державну підтримку в розмірі близько 450 грн на місяць за кожну прийняту особу, незалежно від віку, для компенсації витрат на комунальні послуги. В квітні 2022 року з резервного фонду державного бюджету для компенсації витрат за березень власників жилих приміщень приватного житлового фонду, які безоплатно розміщували в цих приміщеннях внутрішньо переміщених осіб, виділили 2 млн 742 тис. 960 грн, зокрема, Житомирській області – 258 тис. 750 грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: війна біженці переселенці КМУ комунальні послуги компенсація 
Матеріали по темі