Влада

Мер Житомира продовжив на рік контракт з мобілізованим керівником комунального підприємства

22 July 2022, 10:38

Мер Житомира Сергій Сухомлин на рік продовжив контракт з директором комунального підприємства «Регулювання орендних відносин» Валерієм Матвеюком.

Відповідне розпорядження Сухомлин підписав 19 липня 2022 року.

«Укласти з директором комунального підприємства «Регулювання орендних відносин» Житомирської міської ради Матвеюком Валерієм Володимировичем контракт на термін з 01 серпня 2022 року до 01 серпня 2023 року», - йдеться у документі.

Нагадаємо, що Валерій Матвеюк наразі мобілізований: з 21 червня 2022 року обов’язки керівника виконує заступник директора КП Олена Архілюк.

В коментарі Житомир.info 22 липня перша заступниця мера Світлана Ольшанська зауважила, що Матвеюк – не єдиний мобілізований директор комунального підприємства.

«Валерій Матвеюк мобілізований, він увільнений від виконання обов’язків керівника, але контракт у нього є і ми його продовжуємо. Після перемоги він повернеться на роботу і буде працювати. Крім Матвеюка у нас є ще один мобілізований керівник – директор комунальної установи «Пластовий молодіжний центр» Захар Маковський. Також мобілізовані до десяти працівників виконкому та багато працівників комунальних підприємств», - розповіла Світлана Ольшанська.

Нагадаємо, у вечірньому зверненні 30 березня мер Житомира Сергій Сухомлин повідомив, що в боях з окупантами був поранений керівник міського Пластового молодіжного центру Захар Маковський.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці травня 2022 року мер Житомира Сергій Сухомлин призначив керівників двох комунальних підприємств: з 1 червня 2022 року – Сергія Лазарєва на посаду начальника КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління»; з 1 червня 2022 року – Сергія Бондара на посаду директора комунального підприємства «Парк». З 1 липня 2022 року депутат міської ради Олександр Шевчук повернувся на посаду директора комунального підприємства «Об’єднана дирекція кінотеатрів міста».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: контракт КП розпорядження Матвеюк мобілізація  
Матеріали по темі