Влада

Депутат Житомирської міськради знову керує міськими кінотеатрами, а директора орендного підприємства мобілізували

13 July 2022, 11:48

Депутат Житомирської міської ради Олександр Шевчук повернувся на посаду директора КП «Об’єднана дирекція кінотеатрів міста».

Розпорядження про призначення Шевчука мер Житомира підписав 28 червня.

«Призначити з 1 липня 2022 року Шевчука Олександра Анатолійовича на посаду директора комунального підприємства «Об’єднана дирекція кінотеатрів міста» Житомирської міської ради», - йдеться у документі.

Нагадаємо, Олександр Шевчук був призначений директором КП «Об’єднана дирекція кінотеатрів міста» з 19 листопада 2019 року, згодом з ним продовжили контракт на термін з 21 серпня 2020 року по 22 лютого 2021 року. За результатами місцевих виборів, які проходили 25 жовтня 2020 року, Олександр Шевчук став депутатом Житомирської міської ради від партії «Слуга народу», але до виконання депутатських обов’язків приступив лише у березні 2021 року. 23 серпня 2021 року Олександра Шевчука звільнили із займаної посади у зв'язку із закінченням терміну дії контракту. В листопаді 2021 року житомирський підприємець Роман Беленюк оприлюднив декларацію кандидата на посаду директора комунального підприємства «Об’єднана дирекція кінотеатрів міста» Житомирської міської ради.

Є також зміни у керівництві комунального підприємства «Регулювання орендних відносин»: на період мобілізації директора КП Валерія Матвеюка з 21 червня 2022 року обов’язки керівника виконує заступник директора Олена Архілюк.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці травня 2022 року мер Житомира Сергій Сухомлин призначив керівників двох комунальних підприємств: з 1 червня 2022 року – Сергія Лазарєва на посаду начальника КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління»; з 1 червня 2022 року – Сергія Бондара на посаду директора комунального підприємства «Парк».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: призначення КП Шевчук кінотеатр Матвеюк мобілізація  
Матеріали по темі