Місто

Попаснянський Центр комплексної реабілітації переїхав до Житомира, де братиме участь у проєкті допомоги дітям, постраждалим від війни

3 August 2022, 14:44

З тимчасово окупованої Попасної до Житомира переїхав Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.

Про це 3 серпня на своїй Facebook-сторінці повідомила директорка департаменту соціальної політики Житомирської міської ради Вікторія Краснопір.

«До нашої громади переїхав Центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю Попаснянської міської ради з тимчасово окупованої Попасної. Якісні фахівці, що мають досвід роботи, чекають на вас по Київському шосе, 11. Ми спілкувались, визначили пріоритетні потрібні громаді напрямки. Міська рада Житомира відкрита до співпраці», – написала Вікторія Краснопір.

Зазначимо, що 26 липня на Facebook-сторінці Попаснянського центру комплексної реабілітації «Лелека» анонсували переїзд до Житомира та окреслили напрями роботи у нашому місті.

«КЗ Попаснянський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Лелека» переїжджає до міста Житомир, де буде брати участь у реалізації проєкту "Надзвичайна допомога дітям, які постраждали внаслідок збройного конфлікту в Житомирській області", що реалізується ГО "Ін Тач Юкрейн Фундейшн" за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН "ЮНІСЕФ" та надавати реабілітаційні послуги дітям та молоді з інвалідністю м. Житомир та Житомирської області. Але і надалі мешканці з інвалідністю Попаснянської громади Луганської області будуть отримувати реабілітаційні послуги з психолого-педагогічної, соціальної реабілітації дистанційно», – інформувала адміністрація Попаснянського центру комплексної реабілітації.

Як повідомляв Житомир.info, 22 липня 2022 року заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський розповідав місцевому телеканалу про роботу Програми релокації бізнесу до Житомирщини під час воєнного стану. З його слів, станом на вказану дату на релокацію до нашої області зареєструвалось 12 підприємств, переїхали – 4.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Попасна окупація релокація департамент соцзахисту соцзахист Краснопір  
Матеріали по темі