Місто

Житомирська облрада намагається здати в оренду приміщення на Михайлівській, орендну плати знизили вдвічі

11 August 2022, 14:36

Обласна рада хотіла здати в оренду приміщення в Житомирі на вул. Михайлівська, 15 загальною площею 60,2 кв.м, але аукціон скасували.

Оголошення про аукціон з оренди нерухомого майна, яке перебуває на балансі комунального закладу «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» комунальне підприємство «Агенція з питань регіонального розвитку» Житомирської обласної ради оприлюднило 27 липня.

«З метою розміщення магазину, кафе, що здійснює продаж товарів підакцизної групи. Можливість суборенди – так», - зазначалося в умовах передачі майна в оренду.

Стартова ціна для орендарів – 6 тис. 013,14 грн на місяць, тобто 100 грн за 1 кв.м.

Аукціон був запланований на 15 серпня, але 10 серпня організатор ухвалив рішення про відміну, бо під час публікації оголошення «були допущені технічні помилки».

Зауважимо, що це приміщення в центрі Житомира, де раніше був магазин мережі «Полісся-Продукт» депутата Житомирської міської ради Олександра Раковича (спочатку з назвою «Z-точка», а потім «Мікс»), намагаються здати в оренду з грудня 2021 року.

Аукціони оголошували 24 грудня 2021 року і 15 лютого 2022 року, тоді ціна оренди була набагато більшою – 14 тис. 504,46 грн.

На першому з цих аукціонів було чотири учасники, в останньому раунді торгів двоє з них (Лариса Невмержицька та ТОВ «Полісся-Продукт») подали однакові пропозиції – 50 тис. грн. Але 9 лютого організатором аукціону був складений акт про те, що ФОП Невмержицька Л.А. відмовилася від підписання договору оренди майна, а 14 лютого – про відмову ТОВ «Полісся-Продукт» від протоколу електронного аукціону, яким цю фірму визнали переможцем.

На другому аукціоні, який проводили вже під час повномасштабного російського вторгнення, був лише один учасник – ФОП Гречківська Ірина Ростиславівна. Її визнали переможцем з пропозицією 20,9 тис. грн, але 7 липня був складений акт про дискваліфікацію, бо Гречківська не сплатила авансовий внесок та не підписала договір оренди майна.


Нагадаємо, з 24 лютого по 10 червня КП «Регулювання орендних відносин» Житомирської міської ради та КП «Агенція з питань регіонального розвитку» Житомирської обласної ради уклали вісім договорів на оренди приміщень, 16 аукціонів не відбулися: частково через початок війни в Україні, частково через дискваліфікацію учасників.

Як повідомляв Житомир.info, орендарів комунального майна Житомирська обласна рада звільнила від орендної плати за березень 2022 року та надала знижку за квітень і травень у розмірі 50%, відповідне рішення ухвалили на сесії 14 липня 2022 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аукціон орнеда облрада вул.Михайлівська магазин нерухомість орендар 
Матеріали по темі